Forum

Radmin-e alternatif

Bildirimler
Hepsini Temizle

Radmin-e alternatif

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
407 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Iyi gunler arkadaslar. Simdi bende iki sorun var. 2 yil once bir program bulmustum onun ana ekranini acinca networkume baglu tum bilgisayarlarin ekranini real ime olrak goruyordum. Ama radminde oyle bir sey yok. Tek tek bakmam lazim. Programin ismini unutdum ve kendisini de silmisim. Simdilik Radminle idare ediyorum ama boyle zor oluyor. Oyle onere bileceginiz bir porgram varmi? Server=client tarafli calisacak. Hepsine teker teker kurucam. Ana programdan kendimde acinca bir ekranda hepsinin ekranini ayri ayri gorucem. Hani security kamera programlari oluyor ya oyle. Bi de Radmin XP-de ikonu gizliyorum ama Win 7-de gizlenmiyor. Bi de  client pc-ye baglaninca xp-de saedece 1 saniyelik esme oluyor ama win7-de ekran rengi gidip geliyor. Yani client bilgisayarina girdigimi hiss ediyor. Ama ben etmemesini istiyorum. Hangi programi onerirsiniz? Programin ismi Netop Remote muydu neydu unutdum. Yardim ederseniz sevinirim.

Gönderildi : 13/07/2011 13:57

(@huseyinkartal)
Gönderiler: 651
Honorable Member

Merhaba  ,

Dameware  deneyebilirsiniz  portalımızda  makalesi  mevcut.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2010/05/23/dameware-nt-program-n-kurulumu-ve-kullan-m-ve-yeni-zelliklerinin-ncelenmesi.aspx

Gönderildi : 13/07/2011 18:14

(@TanBora)
Gönderiler: 357
Reputable Member

Aradığınız netop school sanırım.

Gönderildi : 14/07/2011 00:05

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

Merhaba  ,

Dameware  deneyebilirsiniz  portalımızda  makalesi  mevcut.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2010/05/23/dameware-nt-program-n-kurulumu-ve-kullan-m-ve-yeni-zelliklerinin-ncelenmesi.aspx

Screenshotlara  bakdim ama istedigim sey degil bu qaliba. Bi de internet download limiti nasil koya bilirim her bagli pc-ye? Her bu kadardan artik doüwnload yapamasin diye.

Gönderildi : 14/07/2011 12:22

(@miracatmis)
Gönderiler: 317
Honorable Member

Network LookOut Administrator Pro kullana bilirsin

Gönderildi : 14/07/2011 12:34

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

Network LookOut Administrator Pro kullana bilirsin

Cok tesekkur ederim kardes verdiiyn programin sitesine girince aradigim programi buldum. Net
Monitor for Employees Professional.
Isde aradigim program buydu. Pc-lere downloada nasil limit koya bilirim?

Gönderildi : 14/07/2011 14:11

Paylaş: