Forum

Ağ Üzerinde Si...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ağ Üzerinde Sistem Kurulumu.

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
444 Görüntüleme
(@HaciBiLGEN)
Gönderiler: 343
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaslar

Elımde netbook bi bulunmakta usb portları çalışmamakta ve bildiginiz  gibi dvd rw sahip degil  usb port  çalışmadıgı için  flaştan kuramıyorum. Harici  Dvd Rw  Elımde olmadıgı için kurulumu gercekleştiremıyorum. Tek  çarem Ağ üzerinde sistemı  kurmak bunu nasıl uyguluya bilirim. Tercubenız ve bilginiz benım için  önemLidir. SaygıLarımla..

Gönderildi : 17/06/2011 21:20

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

portal üzerinde daha önce konuşulmuştu. RIS ve 2008 serverla gelen wds çözümlerine bakabilirsiniz. Forum üzerinde arayabilirsiniz.

Gönderildi : 17/06/2011 21:44

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

portal üzerinde daha önce konuşulmuştu. RIS ve 2008 serverla gelen wds çözümlerine bakabilirsiniz. Forum üzerinde arayabilirsiniz.

Merhaba Rahmi Bey.

Guzel Diyorsunuzda Ağ üzerinde Xp Wİn7 Vista gibi sistemleri kurmak için RIS Ve ya 2008 Olması şart Mı?

Örnek: Daha Once Kurulmuş olan bi Xp yada win7 İşletim sistemı uzerinden  farklı bi pc ye sistem kurmak gibi bi  kayde olamaz Mı? oldugum  yerde 2008  Onun için Ne Yapabilirim?

Gönderildi : 17/06/2011 21:48

(@huseyinkartal)
Gönderiler: 651
Honorable Member

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Acronis Snap deploy belki işinize  yarayabilir.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2009/10/31/acronis-snap-deploy-for-pc-3-0-b-l-m-1.aspx

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2009/11/14/acronis-snap-deploy-for-pc-3-0-b-l-m-2.aspx

Merhaba Hüseyin Bey.

Ben  Bunlara baktım bu imaj olarak  atılıyor imaj donanım sistemleri aynı şekilde olması lazım kı imajdan kura bilesin bana ise  farklı  donanımda  farklı pc ler  gelıyor  o yuzden arada  bir böyle sorunlar cıktıgı için  sistemı ağ üzerinde kurmak  mecburiyetınde kalıyorum.

Ben farklı bişey  düşünuyorum acaba  olur mu? farklı  bi hdd ye xp imajı alırsam ve  onu ghost  üzerinde kurarsam  olur mu sizce?

Gönderildi : 18/06/2011 14:48

(@huseyinkartal)
Gönderiler: 651
Honorable Member

Merhaba ,

Ben bu dediğnizi  daha önce Acronis  ile denedim mavi ekran aldım 🙂 tam emin olmamak ile beraber acronis'in  bu şekilde  bir çözümü  olduğunu duymuştum www.kavi.com.tr  ile iletişime  geçerek bu konuda  kesin bilgi alabilirsin.

Gönderildi : 18/06/2011 16:27

(@HaciBiLGEN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Ben bu dediğnizi  daha önce Acronis  ile denedim mavi ekran aldım 🙂 tam emin olmamak ile beraber acronis'in  bu şekilde  bir çözümü  olduğunu duymuştum www.kavi.com.tr  ile iletişime  geçerek bu konuda  kesin bilgi alabilirsin.

hüseyin bey  ben dediginiz site ile iletişime gectim bakalım geri  dönuş yapacaklar Mı: )

bende denedim bi kac kes ama  sonuc alamadım: ) alsaydım hiç mavi  erkan olsaydı: )

Gönderildi : 18/06/2011 17:12

Paylaş: