Forum

Kablosuz Ağ Bağlant...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kablosuz Ağ Bağlantısı "windows, ağa oturumunuzu açmak için sertifika bulamadı "

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,010 Görüntüleme
(@serkandari)
Gönderiler: 124
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Gene durduk yere başıma ilginç bir sıkıntı geldi, zyxel wap3205 access point kullanıyorum. herhangi bir sıkıntı yokken şimdilerde "windows, ağa oturumunuzu açmak için sertifika bulamadı " hatasını alıyorum.önceden böyle bişey yoktu.pcden kaynaklanıyor sandım formatladım olmadı access poit e reset atıp yeniden kurulum yaptım olmadım yorumlarda mac adresi ile yapın güvenlik acısındanda doğru söylüyorlar ama ben bu sorunu çözmek istiyorum.yarımcı olursanız sevinirim.

Gönderildi : 02/02/2011 18:14

(@zeynepyildirim)
Gönderiler: 26
Eminent Member

Laltopun wireless ayarlarından kimlik dogrulamayi disable edip dener misiniz?

Gönderildi : 02/02/2011 18:28

(@serkandari)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Kimlik doğrulama kısmında  çentikli olan 3 secenekten en alttan 2 seceneği kaldırıp denedim ama bişey değişmedi. işletim sistemi win xp pro sp3

Gönderildi : 02/02/2011 18:32

(@zeynepyildirim)
Gönderiler: 26
Eminent Member

Normal sartlarda AP' e reset attikdan sonra yeniden yapilandirilnca sorunun duzelmesi gerekiyor. AP' inizi nasil resetlediniz?  AP üzerinde de kimlik dogrulamayi devre disi birakip test edebilir misiniz?

Gönderildi : 02/02/2011 18:44

(@serkandari)
Estimable Member
Konu başlatıcı

ap üzerinde reset kısmı var bir toplu iğne girecek kadar küçük bir yer ordan.ap üzerinden kimlik doğrulama devre dışı bırakmak onu nerden yapıyoruz öyle bişey baktım bulamadım

Gönderildi : 02/02/2011 19:19

Paylaş: