Forum

Network Traffic Gen...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Network Traffic Generator

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
654 Görüntüleme
(@alikemalturker)
Gönderiler: 1016
Noble Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba,

Network de 1 gigabit trafic yaratabilecek bir netwrok traffic generator programı arıyorum. Sağlam trafffic yaratması gerek...Daha önce böyle yazılım kullanan var mıdır?

Gönderildi : 27/05/2008 14:36

(@zeki.sanli)
Gönderiler: 24
Eminent Member

Kardeşim, dosya kopyala, gönder, al, bunu ne bileyim network'u zehirle yada. Bunu yapman için programa çok ihtiyacın olacağını sanmıyorum.

Ayrıca web siteleri için duydumda, network için program şeklinde bir şey duymadım kardeş.

Gönderildi : 27/05/2008 15:00

(@alikemalturker)
Noble Member
Konu başlatıcı

Bu kadar kolay yani... Ayrıca kardeşim olduğunu bilmiyordum.. Var var biraz daha network bilgisine ihtiyacın olacak o zaman... ping bile bir network traffic generator programıdır... Bilgine.. KARDEŞİM....!

Gönderildi : 27/05/2008 15:16

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Bu kadar kolay yani... Ayrıca kardeşim olduğunu bilmiyordum.. Var var biraz daha network bilgisine ihtiyacın olacak o zaman... ping bile bir network traffic generator programıdır... Bilgine.. KARDEŞİM....!

Kardeşim demekte kötü birşey yok Erdal bey 🙂 biraz daha sakin olabilirsek iyi olur. 

Gönderildi : 27/05/2008 15:21

(@alikemalturker)
Noble Member
Konu başlatıcı

Hping... Linux ile default geliyormuş... Çember.netteki arkadaşlardan biri önerdi.. Ayrıca win32 için de binary dosyaları mevcut. Ancak 1gb lik trafik için 1 gb lik bir NIC e ihtiyacınız olacak..

Kolay gele 

Gönderildi : 27/05/2008 15:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33014
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

windows tarafında hwing programını kullanabilirsiniz.

http://www.hping.org/hping2.win32.tar.gz

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/05/2008 16:18

Paylaş: