Forum

Donanımsal Firewall...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Donanımsal Firewall Seçimi

10 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
469 Görüntüleme
(@muslumbasegmez)
Gönderiler: 41
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar Yeni Yapılandırılacak bir şirkete donanımsal firewall olarak tavsiye edebileceğiniz sorun çıkarmayan fiyatı çok pahalı olmayan 1000 $ kadar bütçe ayırdığımız bi firewall almak istiyoruz. isa yerine alternatif olarak kullanabileceğimiz bi firewall tercihi yapmak istiyoruz. önerileriniz için şimdiden teşşekkür ederim.

Gönderildi : 08/07/2010 13:36

(@doganbayraktar)
Gönderiler: 1392
Noble Member

Merhabalar,

Sponsor firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Gönderildi : 08/07/2010 14:45

(@sarp.agim)
Gönderiler: 109
Estimable Member

Sponsor firmalar kızmayacaksa   Checkpoint  önermek isterim. Ama bu konuda sitenin tutumu nasıl vs. gibi olaylara henüz tam adapte olabilmiş değilim.

Bir bakınmanızda fayda var  Checkpoint olayına da. 

Saygılarımla

Gönderildi : 09/07/2010 12:38

(@muslumbasegmez)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bilgilendiğiniz için teşşekkür ederim. checkpoint ilgili bilgi almaya calısıyorum sizin tavsiye edebileceğiniz bi model varmı ?

Gönderildi : 09/07/2010 17:24

(@sarp.agim)
Estimable Member

Kaç kullanıcılı bir yer. ne kadar güvenlik isteniyor.  İnternet çıkışınız   adsl   ghdsl  vs.  nedir bunları paylaşırsanız tahmini olarak birşeyler söyleyebilirim sanırm ?

Gönderildi : 09/07/2010 17:27

(@muslumbasegmez)
Trusted Member
Konu başlatıcı

kusurabakmayın cvp geç yazıyorum int alakalı bi problem oluştu  adsl kullanılıyor firmada ghdsl geçmeyi düşünüyoruz bu firmada 20 kullanıcı var .

Gönderildi : 09/07/2010 18:34

(@sarp.agim)
Estimable Member

32 kullanıcı destekli   edge x  serisi    önerebilirim. İşinizi rahat rahat görür fazla da masraflı değil.

Satış matış işlerinde de yardımcı olmak isterdim ancak buna ne site ne de şirketimin izni var.

Distribütör firma olduğu için direkt satışa müdahalemiz yok. Bayilere sorarsan bunu  tahminen en fazla olacağı 800 $  falandır.

Küçük ama inanılmaz etkili bir alettir.

Gönderildi : 09/07/2010 21:03

(@ermansuan)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Fortinet ürünlerini kullanıyorum, gayet memnunum. 50b ürünü fiyat olarak makul, ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Bir göz at derim

Kolay gelsin

http://www.rzk.com.tr/fortinet/fortinet_urunler.asp

Gönderildi : 14/07/2010 13:01

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

DrayTek 5510 öneririm, toplamda fiyatına istinaden ve özellik bakımından cihazın kendi segmentinde bir muadili bulunmamakta.

Gönderildi : 14/07/2010 13:46

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Check point bende kullanıyorum. Gayet başarılı ancak maaliyetli ürünler.

Yazılımsal fw düşünürseniz tmg donanımsal düşünürseniz watchguard firebox işinizi görebilir.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 14/07/2010 13:56

Paylaş: