Forum

Sağlam internet alt...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sağlam internet alt yapısı oluşturma.

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
367 Görüntüleme
(@MustafaSANATSEVER)
Gönderiler: 30
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar

Çalıştığım firma gürpınarda adnan kahveci mahallesınde.Buraya fiber gelmedı ve uzun bır sure daha gelmıcek.Suan dakı ınternet baglantımız adsl

4mb ve sıkı sık baglantımız kopuyor.işimiz sürekli internte uzerınden oldugu ıcın sıkıntı yasıyoruz.Burda adsl yerıne daha farklı bır cozum ne kullanabılırız.Tabıkı malıyette önemlı.Ama bızım oncelıgımız ınternetın kopmaması performans 4mb olabılır yıne.Bu konu hakkında yardım alabılıcegımız fırma veya baska bır cozumunuz var mı?

tesekkurler

Gönderildi : 02/12/2009 16:37

(@sercancokyegit)
Gönderiler: 209
Reputable Member

Merhabalar hat daha önceden daha az örneğin 1 veya 2 mbit iken kopmalar oluyor muydu?

Bunun haricinde aylık internet kullanım oranınız nedir ? Upload / Download

Gönderildi : 02/12/2009 16:43

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Bağlantı kopma konusu muhtemelen hattınızda sorun olmasındandır.sizin yerinizde olsam ben kabloyu yeniletirdim telekoma.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 02/12/2009 16:46

Paylaş: