Forum

ipad 2 icloud sorun...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ipad 2 icloud sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
668 Görüntüleme
(@murattakar)
Gönderiler: 38
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar elimde ipad 2 mevcut açamaıyorum çünkü açılış icloud şifresini bilmiyorum. Bunu açmanın bir yolu varmıdır. İtunes ile geri alma işlemini yaptım fakat yinede icloud hesabımın şifresini istemekte.

Formatlama gibi bir seçeneğim yokmudur. yada nasıl çözümleyebilirim. Teşekkürler ...

Gönderildi : 24/07/2016 03:00

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

NE yazık ki icloud şifrenizi bilmiyorsanız açamzsınız. Hırsızlığa karşı önlem bu. Şifremi unuttum diyerek mail adresinize gelen sıfırlama ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Gönderildi : 24/07/2016 23:24

(@irfan-deveci)
Gönderiler: 271
Reputable Member

Merhaba arkadaşlar elimde ipad 2 mevcut açamaıyorum çünkü açılış icloud şifresini bilmiyorum. Bunu açmanın bir yolu varmıdır. İtunes ile geri alma işlemini yaptım fakat yinede icloud hesabımın şifresini istemekte.

Formatlama gibi bir seçeneğim yokmudur. yada nasıl çözümleyebilirim. Teşekkürler ...

Bazi dns yöntemleri ile sadece belirdi kısma girebiliyorsunuz malefes 4s telefonuma aynı sorun oldu geri dönüş yapamadım ama fatura var ise elinizde apple arayarak da destek almanız iyi olur çünkü bende fatura vs bir belge yoktu o şekilde sorunu çözdüklerini duymuştum apple tarafında 

Gönderildi : 25/07/2016 13:02

Paylaş: