Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Android Studio

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,297 Görüntüleme
(@umuteveyik)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar. 

Üniversitede bitirme tezine ben zer bi ödev aldım.  Seçmeli olarak eklenen ve ilk defa gördüğüm bi ders . Uygulama geliştirme . Android studio kullanıyoruz bana bu konuda yardımcı olabilicek biri var mı basit bi program tasarladık ama programı kullanmayı bilmediğimiz için yapamıyoruz ..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Gönderildi : 05/05/2016 17:23

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Ödev ve benzeri durumlar için buradan yardımcı olamıyoruz, aksi durumda herkes ödevini bize yaptırmaya çalışıyor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 05/05/2016 18:24

(@umuteveyik)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Yanlış anlaşılmak istemem. Sadece belli başları şeylerin nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum. Kalan şeyleri de kendim tamamlıyabilirim. program hakkında hiç bi bilgim olmadığı için en azından programı anlatabilicek veya öğretebilecek birileri arıyorum..

Yanıtınız için teşekkür ederim.

Gönderildi : 05/05/2016 21:06

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4297
Co-Helper

Burada ki mesele zaten size önce bu tip yazılımları öğretmektir 🙂 Birisinin anlatmasını beklemek yerine int. de fazlaca youtube dahil tutorial'ları var bunlara bakarak kullanımı öğrenebilirsiniz. Gugıl amcaya dahi sorduğumuz yüzlerce kaynak var diyor...

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 05/05/2016 23:14

(@umuteveyik)
Trusted Member
Konu başlatıcı

internetteki kaynakların çoğu ileri derecede ingilizce bilmeyi gerektiriyor. ben karsılıklı soru sorup cevabını alabiliceğim bi ortam umuyordum.  artık başka bahara kaldı. yinede teşekkür ederim iyi günler.

Gönderildi : 06/05/2016 16:50

(@hilmigencoglu)
Gönderiler: 1
New Member

internetteki kaynakların çoğu ileri derecede ingilizce bilmeyi gerektiriyor. ben karsılıklı soru sorup cevabını alabiliceğim bi ortam umuyordum.  artık başka bahara kaldı. yinede teşekkür ederim iyi günler.

https://gelecegiyazanlar.turkcell.com.tr/konu/android

Merhaba, konuyu yeni gördüm, yukarıdaki linkten faydalanabilirsin,

Gönderildi : 14/06/2016 20:31

Paylaş: