Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

İOS 9 hataları

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
807 Görüntüleme
(@rasitkurt)
Gönderiler: 26
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba apple store üzerinde bir programım var Filotim adına İOS 8 de çalışırken İOS 9 da açılır açılmaz kapatıyor program İOS 7 de hazırlandı 8 de sorunsuz çalıştı.

Benim sorum programı güncellememmi gerekiyor yoksa İOS 9 la gelen hatalardan birimidir.

Teşekkürler

Gönderildi : 03/10/2015 13:55

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Her uygulamanın hangi IOS platformunu desteklediği belirtiliyor APPstore üzerinde. Uyumlu değilse sorun olacağı bellidir.

Gönderildi : 05/10/2015 17:11

(@BirkanURLU)
Gönderiler: 327
Reputable Member

Merhaba apple store üzerinde bir programım var Filotim adına İOS 8 de çalışırken İOS 9 da açılır açılmaz kapatıyor program İOS 7 de hazırlandı 8 de sorunsuz çalıştı.

Benim sorum programı güncellememmi gerekiyor yoksa İOS 9 la gelen hatalardan birimidir.

Teşekkürler

Uygulamayı geliştiren mi yoksa kullanan mı olduğunuzu tam anlamadım ama her iki durumda da tabiki uygulamayı güncellemeniz gerekiyor. Yeni iPhone'larla birlikte yeni araçlar ve kullanım detayları ortaya çıktı. Uygulamanın kullanıcısı iseniz güncellenmesini beklemeniz gerekiyor. Yazılımcısı iseniz de ki en az benim kadar iyi biliyorsunuzdur yeniden derlemeyi ve aldığınız hatalara göre kodlarınızı incelemeniz gerekiyor.

Gönderildi : 12/10/2015 06:54

(@rasitkurt)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Aslında geliştirici olarak yeni başlıyacağım, bir şirkette başkasının yaptığı bir uygulama var normalde ios 7 ve üzeri için derlenmiş ama 9 da çalışmadı tekrar derlemem gerekiyormu bunu sormak istedim. ayrıca iphone larda gelişitirici seçeneklerin nasıl açıldığını biliyormusunuz simulatorda çalıştırdım ama cihazda çalıştırıp görmek daha iyi olacak.

Teşekkürler

Gönderildi : 14/10/2015 20:51

(@rasitkurt)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Tamam nasıl açıcağımı buldum teşekkürler bilmek isteyen arkadaşlar için

mac os x üzerinde xcode yükleyerek iphonenunuzu bağlayın windows device penceresini açın cihaz görünecek bu kadar 

Gönderildi : 15/10/2015 18:54

Paylaş: