Forum

Minik bir eleştiri

Bildirimler
Hepsini Temizle

Minik bir eleştiri

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
428 Görüntüleme
(@hakan_gunduz)
Gönderiler: 117
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkdaşlarım,hocalarım

Gelişen teknolojiyle beraber biliyosunuz telefonlarımız da epey bi akıllandı. Teknik özellikler ve donanım üzerine detaylı incelemeler yapmak gerekebiliyor. Çözümpark ailesi olarak Mobile Platformu daha aktif kullanmamız gerektiğini düşünüyorum artık.İki fiyat arası telefonlar, f/p telefonları, kamerası iyi telefonlar vs.. gibi başlıklar altında sürekli güncel bir forum yaratabiliriz. Bunu belirtme ihtiyacı hissettim. Sanırım bana katılan arkadaşlar da olacaktır.

Eleştirimin yerini bulması ümidiyle, Sevgiler 🙂 

Gönderildi : 09/06/2015 13:29

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Forum olarak daha kurumsal bir üyelik profili hedefliyoruz, hatta yakında üyelik için referans talep edilecek. Bu noktada bahsi geçen konular bize son kullanıcı profili yüksek bir üyeliğe doğru taşıyacağı için doğru bulmuyoruz. Zaten bu konuda internet üzerinde pek çok forum var, ama ÇözümPark gibi kurumsal teknoloji konularını konuşan olmadığı için çizgimizi bozmak istemiyoruz. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/06/2015 18:35

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Merhaba,

Forum olarak daha kurumsal bir üyelik profili hedefliyoruz, hatta yakında üyelik için referans talep edilecek. Bu noktada bahsi geçen konular bize son kullanıcı profili yüksek bir üyeliğe doğru taşıyacağı için doğru bulmuyoruz. Zaten bu konuda internet üzerinde pek çok forum var, ama ÇözümPark gibi kurumsal teknoloji konularını konuşan olmadığı için çizgimizi bozmak istemiyoruz. 

Referanslı üyeliği sonuna kadar destekliyorum. Birden fazla üyelik açı aynı soruları soran çok arkadaş var.

Gönderildi : 16/06/2015 19:12

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Postlar denetleniyor, benzer soruları soranlar tespit edildiği anda üyelikleri siliniyor. Aynı gün içinde aynı konuda post sayısı fazla ise bu kullanıcılarında üyelikleri dondurulup devam etmesi durumunda siliniyor. Portal olabildiğince kurumsal seviyede tutuluyor.

Gönderildi : 16/06/2015 21:11

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Referanslı üyeliği sonuna kadar destekliyorum. Birden fazla üyelik açı aynı soruları soran çok arkadaş var.

Emin olun bunun için çok çalışıyoruz, ama insanların içinde kötülük olduğu sürece hep bir yol buluyorlar. Uğur abinin dediği gibi postların çoğu kontrol ediliyor. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/06/2015 23:10

(@metinparlak)
Gönderiler: 191
Reputable Member

Merhaba,

referanslı üyelik olsa biz nasıl üye olacaz misal 🙂

Gönderildi : 01/09/2015 00:19

(@kasimcan)
Gönderiler: 59
Trusted Member

Referans üyelik der iken;

davetiye usulü mü acaba ?

Gönderildi : 01/09/2015 13:25

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Referanslı üyelikten kasıt mevcut üyelerimizden birinin size referans olması.

Gönderildi : 01/09/2015 20:44

Paylaş: