Forum

ANDROİD TELEFONDA M...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ANDROİD TELEFONDA MAİL ALMA SORUNU

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
2,740 Görüntüleme
(@OguzhanSolmaz)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

EXCHANGE SUNUCUMUZ ÜZERİNDEN OUTLOOKTA MAİL ALIŞVERİŞİ DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE OLUYOR AMA ANDROİD TELEFONA KURULUM YAPTIĞIMIZDA İSE MAİL GİDİYOR FAKAT GELMİYOR . BU TEK Bİ KULLANICIDA ÇIKAN Bİ SORUN FARKLI KULLANICININ MAİLİNİ TELEFONA KURDUĞUMUZDA HİÇ Bİ PROBLEM OLMUYOR.. BUNUNLA İLGİBİ Bİ AYARMI VARDIR İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER . 

Sistemimiz   Exchange 2003 kurulu olan SBS 2003.

Gönderildi : 29/08/2014 13:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba lütfen forum kuralları gereği postunuzun tamamını büyük harflerle yazmadan revize ediniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/08/2014 15:01

(@ibrahimDOGAN)
Gönderiler: 261
Reputable Member

Merhaba,

Benzer bir durumla karşılaşmıştım. exchange üzerinden değil telefon üzerinden çözmen gerekiyor. Android telefonların bir çoğundan eksik ayardan dolayı bu sorunun olması muhtemel. İlk tavsiyem telefonu güncellemen 

Gönderildi : 08/09/2014 13:43

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

Merhaba , Eğer daha önceden youtube vs gibi engelenen sitelere girmek için bir hot spot sheild tarzı program kurdu iseniz ve hala aktif ise bunların hepsini telefonunuzdan kaldırınız. Proxy settingslerinizi kontrol ediniz. 

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 08/09/2014 13:50

Paylaş: