Forum

wave3 wifi bağlantı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

wave3 wifi bağlantı sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
391 Görüntüleme
(@farukulus)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

merhaba. samsung wave3 kullanıcısıyım. bayram tatilinde türkiye de idim. evimdeki wifi bağlantısını sorunsuz kullanıyordum. son gün oğlum telefonda  oyun oynarken bir uyarı yazısı çıkmış ve ona basmış ama neyi kabul ettiğini bilmiyor. o olaydan sonra telefonum evimdeki wifiyi görmedi. şu anda yurtdışındayım buradaki wifi ağını görüyor (sadece bizim firmanın wifi si var mahrumiyet bölgesindeyiz) bağlanmak istediğimde şifreyi sorması gerekirken kullanıcı adını ve şifresini soruyor. ama yanımdaki arkadaşlarda direk wifi şifresini soruyor bu yüzden 1 aydır cepten wifiye giremiyorum. telefonu 2 kere formatladım yine aynı şeyi yapıyor.. çözümü bilen varsa sevinirim...

Gönderildi : 12/11/2013 00:45

(@AyhanKOSOGLU)
Gönderiler: 112
Estimable Member

merhaba. samsung wave3 kullanıcısıyım. bayram tatilinde türkiye de idim. evimdeki wifi bağlantısını sorunsuz kullanıyordum. son gün oğlum telefonda  oyun oynarken bir uyarı yazısı çıkmış ve ona basmış ama neyi kabul ettiğini bilmiyor. o olaydan sonra telefonum evimdeki wifiyi görmedi. şu anda yurtdışındayım buradaki wifi ağını görüyor (sadece bizim firmanın wifi si var mahrumiyet bölgesindeyiz) bağlanmak istediğimde şifreyi sorması gerekirken kullanıcı adını ve şifresini soruyor. ama yanımdaki arkadaşlarda direk wifi şifresini soruyor bu yüzden 1 aydır cepten wifiye giremiyorum. telefonu 2 kere formatladım yine aynı şeyi yapıyor.. çözümü bilen varsa sevinirim...

selamlar ;

*2767*3855# bu kodu tuşlayarak hard reset atmayı denermisiniz. ( cihaz içerisindeki tüm bilgileriniz silinecektir )

Gönderildi : 12/11/2013 10:37

(@farukulus)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

merhaba verdiğiniz kodu denemiştim ama sorun düzelmemişti. ama sorunu çözdüm

sorun kullandığım modemden kaynaklanmış

modem
markası mikrotik. wireless ayar bölümünde WPA EAP ve WPA2 EAP
kutucuklarındaki işaretli olan tik leri kaldırınca sorun çözülmüş oldu.

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Gönderildi : 13/11/2013 11:17

(@AyhanKOSOGLU)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Selamlar ;

sorununuzu çözmüş olmanıza sevindim. Bilgi dönüşü için teşekkürler. 

Gönderildi : 13/11/2013 11:41

Paylaş: