Forum

iTunes ile iPad 3 E...

Bildirimler
Hepsini Temizle

iTunes ile iPad 3 Eşzamanlama Yapılamıyor

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
426 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba ;

iTunes 11.0.3.42 ( en son versiyon ) kullanıyorum. iPad 3 IOS yazılımı güncel. İşletim Sistemi Windows Xp Pro. iTunes'ı silip tekrar yükledim. Silerken PC içersindeki tüm iTunes'e ait tüm klasörleri, CCleaner kullanarak regedit ayarlarını vs. tamamını temizledim. Temiz bir kurulum yaptım. iTunes'i kurduktan sonra ilk yaptığım işlem Bu Bilgisayarı Yetkilendirmek oldu. Yaptıktan sonra iPad'i bağladım ve iTunes'e Satın Alınanları Aktar işlemini yaptım ilk olarak. iTunes iPad'deki tüm uygulamaları Belgelerim içinde oluşturduğu Müziğim klasörü içine atmayı başardı eksiksiz. Bu işlemden sonra Eşzamanlama yaptım, ardından Yedekleme yaptım iTunes üzerinden. Buraya kadar hiç bir sorun yok. Hiç bir hata almadım. Sona iTunes üzerinden Uygulamalara girip Güncellemelere baktım. 1 Adet güncelleme çıkardı karşıma, o sıra iPad üzerine baktığımda Apple Store simgesi üzerinde bir güncelleme olduğunu gördüm. Ben iTunes programı üzerinden o uygulamayı güncelledim. iTunes güncellemeyi bitirdikten sonra ( Halen iPad'de 1 güncelleme gözüküyor ) . Bu esnada güncelleme bittikten sonra iTunes'e '' Eşzamanla '' diyip iTunes'da indirdiğim güncellemeyi iPad'e aktarmasını istiyorum. Fakat bu olmuyor. iPad'de Apple Store'da halen 1 güncelleme olduğu gözüküyor.

iTunes'da indirdiğim güncellemeyi Eşzamanla diyip iPad'e aktarması gerekmiyormu.

iPad'de güncelleme yaptığımda Eşzamanla dediğimde iPad'deki güncellemeyi iTunes'e aktarması gerekmiyormu.

Eşzamanlama yaptığımızda hangisi güncelse, güncel olmayana aktarma yapmazmı ?

Saygılarımla.

Gönderildi : 31/05/2013 13:39

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32955
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Bence bu tür konular için donanım haber gibi siteleri tercih edin malum burada daha çok kurumsal konularda bilgi sahibi olan arkadaşlar var.

Yanlış ta anlamayın lütfen yani sorunuz cevapsız kalmış ondan yazdım 🙂 Malum 400 küsür post atmışsınız portalı zaten biliyorsunuzdur.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/06/2013 19:26

(@MertSert)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler Hakan Bey ;

Daha önce bu bölümde bu konuya benzer konular açtığımdan dolayı yazma ihtiyacı duydum. Yanlış anlamadığımı kesinlikle belirtmek isterim.

Hayırlı günler dilerim.

Saygılar.

Gönderildi : 13/06/2013 20:53

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

itunes hesabını hangi hesapla kurduysanız, o kişini ipad yada iphone ile senkron yapabiliyorsunuz, itunesın güncel versiyonunu kurup senkron edin. Ayrıca mobil cihaz backup için druva  http://www.cozumpark.com/search/SearchResults.aspx?q=druva&s=11  kullanabilirsiniz. Bunun makalesini yazmıştım bir zmanlar incelyebilirsiniz.

Gönderildi : 06/07/2013 14:13

(@MertSert)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler Uğur bey.

Gönderildi : 18/07/2013 12:52

Paylaş: