Forum

IPhone 4 vs. HTC HD...

Bildirimler
Hepsini Temizle

IPhone 4 vs. HTC HD2? ve ya sizce hangisi?

64 Yazılar
14 Üyeler
0 Likes
1,648 Görüntüleme
(@ekremcukurca)
Gönderiler: 48
Trusted Member

Daha kullanışlı geldi bana hem android market te bulunuyor. 300 000 e yakın uygulama var. WM de bulamadığınız herşey Androidde karşınıza çıkıyor. Üstelik flash desteği de var. Facebooktan videolar izlenebiliyor.

Gönderildi : 02/11/2010 01:19

(@HuseyinALKAN)
Gönderiler: 47
Trusted Member

Benim merak ettiğim kurduğunuz android stabil çalışıyor mu ? hiç kapandı mı ? sizi şu ana kadar yorıyolda bıraktımı. çalışmıyor dediğiniz nesi oldu.

bende htc hd2 de bir çok android denedim ama superhd2 dışındakiler çok yavaş çalıştı. superhd2 hızlı ve iyidi ama oda kendiliğinden kapanıyordu. stabil değildi.

hala htc hd2 de stabil çalışan bir android bulamadım. kendi sistemi sorunlu, win 7  desteği de henüz yok. napıcaz bu cihazla bilmiyorum 🙁

Gönderildi : 02/11/2010 03:27

(@ekremcukurca)
Trusted Member

Bugüne kadar herhangi bir donma veya takılma olmadı. Tüm özellikler çalışıyor 3g wifi bluetooth gibi. Ayrıca telefon ederken ses iletimi de oldukça iyi. Herhangi bir konuda sıkıntı yaşamadım henüz. Sadece bir kere kendiliğinden kapandı. Onun haricinde oldukça stabil. Eğer Androidleri NAND Flash destekli yaparlarsa zaten direk port edilebilecek. Bu bizi kurtarır. Winmo7 içinde xda cılar çalışıyor. Sadece grafik birimi uyumsuzluk yapıyormuş HD2 de onuda halletmeye çalışıyorlar. 

Gönderildi : 02/11/2010 11:10

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici

1 seneye yakın HD2 kullandım, desteğini verdim ve veriyorum; fakat hiç bir gün bile donma ile karşılaşmadım. Sanırım sebep fabrika çıkış serileri, çünkü ROM güncellemeleri ile de donmalar devam etti, Hakan hocam bile öyle diyorsa 🙂

Önerim yine HD2 olacak Windows platformunda, tabi ki iPhone seçilebilir ama bu platforma alışan bireyler için kesinlikle HD2. Bunun dışında Android' e kayacak olursak, eğer zamanınız var ise benim gibi sabredin ve Evo' yu bekleyin derim. 3 ay sonrası gibi Türkiye' ye bekliyoruz 🙂

Selim yanlış anlama ama iphone' un bile donduğu bir dünyada hd2 hiç donmadı dersen seni tanıdığım için şüphe etmem ama elindekinin hd2 olduğundan şüphe ederim. Piyasadaki hemen hemen her rom' u denedim ve heryerde bangır bangır aynı sorunlar var  ki bu sorun zaten donanım değil OS ile ilgili ve windows mobile yıllardır donuyor. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/11/2010 23:48

(@ekremcukurca)
Trusted Member

Daha önce de Qtek telefonlar kullanmıştım yine aynı hatta birisi patladı desem yalan söylemiş olmam :p

Gönderildi : 03/11/2010 00:17

(@HuseyinALKAN)
Trusted Member

Merhaba,

iphone 4 u 28.10.2010 da aldım. aldığım günden beri telefona uygulama kurup duruyorum. şu ana kadar tık demedi 🙂

htc hd2 ye aynısını yapsam al üstümden şu yükleri diye basbas bağırırdı.

htc hd2 hala elimde. onu satmayı düşünüyorum. sanırım ona yapacak pek birşeyim kalmadı. bir çok şeyi denedim ama nafile. şuan iphone isteklerime çok iyi cevap verebiliyor.

belki android li bir telefon daha alırım. şuan piyasa da sanırım samsung galaxy var. yada yakında daha iyisi çıkarmı bilmem. bide ona el atiyim istiyorum 🙂

Gönderildi : 03/11/2010 11:47

(@HuseyinALKAN)
Trusted Member

Merhaba,

Iphone 4 kullanan arkadaşların cihazdan sıkıntı durumları ne derecede ?

Gönderildi : 08/11/2010 13:28

Sayfa 4 / 4
Paylaş: