Forum

Word'de üst bilgi a...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Word'de üst bilgi alt bilgi sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
5,244 Görüntüleme
Hakan Yurtsever
(@hakanyurtsever)
Gönderiler: 61
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Sorunum şu; üstbilgi olarak tarih ekliyorum ancak her sayfa için tarihin güncellenmesini istiyorum ayrı ayrı. İlk sayfaya bugünün tarihini eklediysem eğer 2. sayfadaki tarih otomatik olarak bir gün sonrasına diğer sayfa bir sonraki güne otomatik olarak güncellensin. Yapabiliyor muyuz böyle bir şey?

Gönderildi : 28/03/2020 15:25

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Manuel yazmanız lazım sıralı artmaz word de tarih fonksiyonu var ama o günün tarihini alır sadece. Olabilirse ancak macro ile olabilir netden örneklere bakın.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/03/2020 01:03

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Zaten mantıklı değil ki? Yani belgenin her bir sayfasını bir sonraki gün mü yazmış oluyorsunuz? Yani ilginç bir istek gibi geldi. Yanlış anlamayın fikrimi söyledim mutlaka bir mantığı vardır ama genelde böyle istisna durumları mühedisler düşünmüyor çünkü çoğunluk isteği değil ise böyle bir fonkisyon yazmanın maliyeti yüksek oluyor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/03/2020 15:57

Paylaş: