Forum

Office 2010 İmza ek...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Office 2010 İmza ekleme sıkıntısı

6 Yazılar
4 Üyeler
2 Likes
5,337 Görüntüleme
(@mehmetkus)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Öncelikle SelamunAleykum,

Benim outlook ile bir problemim var. Şirketimizde Office 2010 kullanıyoruz. Son alınan 4 bilgisayarda, Kullanıcıların Outlook'a imza eklemeye çalışıldığında outlook donuyor şikayeti aldık.
2 Bilgisayarda işlem yapmama rağmen maalesef aynı hatayı bende aldım. İmzaya tıkladığım da, ya outlook donuyor yada çalışmayı durduruyor. 
İnternette yaptığım araştırmalar üzerine aşağıdaki işlemleri yaptım.

1. Denetim masası, posta üzerinden imza ekleme
2. Varsayılan E-posta değişikliği
3. Kayıt defterinde yer alan outlook.exe dizinini değişikliği
4. Outlook onarma
5. Son olarak office i kaldırdım yükledim 

Bunları yaptığım halde maalesef yine olmadı. Bana önerebileceğiniz başka çözüm yolu var mı acaba ? 

Teşekkür ederim..

Gönderildi : 07/03/2019 09:26

(@erdogantemur)
Gönderiler: 393
Keyif adamı 🙂

Aleyküm selam.

Outlooku güvenli modda açarak deyebilirmisiniz.

Win+R çalıştıra outlook.exe /safe yazarak açacaksınız.

İyi Çalışmalar,
Erdoğan TEMUR
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "Çözüldü" olarak işaretlemeyi UNUTMAYINIZ!

Gönderildi : 07/03/2019 10:02

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Eski sistemlerde güncelleme eksikleri büyük sorunlar çıkarmakta. Ofis ervice pack ve güncellemeleri tam mı?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/03/2019 10:13

(@enginkosova)
Gönderiler: 375
Üye

Merhaba,

İmza içerisinde bir link yada Link bağlantısı olan resim gibi bir obje var ise ve outlook un çalıştığı sistem bu objeye ulaşamıyor ise bu gibi hatalar verebiliyor. İmza sadece text midir?

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/03/2019 11:40

(@mehmetkus)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Değerli büyüklerim,

Verdiğiniz yanıtlar için teşekkür ederim 🙂

Yanıtlarınızı uyguladım fakat yine olmamıştı. Uzun uğraşlar sonucu bu sorunu halledebildik. 

Aynı problem başka birinin karşısına çıkabilir diye, öncelikle vereceğim yanıtı uygulasın olmazsa yukarıda sizlerinde belirttiği yanıtları uygulasın. 

W10 da "uygulamalar ve özellikler'e" giriş yapıyorsunuz. Burada microsoft office apps'yi kaldırıyoruz. Kaldırmadan önce office programlarınız kapalı olmalıdır kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra outlook'u başlatıyoruz. İmzaya tıklıyoruz ekran açılacaktır. Artık imzanızı oluşturabilirsiniz 🙂 

Şayet olmazsa diğer yanıtları uygulayabilirsiniz.

sevgiyle..

Gönderildi : 07/03/2019 12:21

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Güzel bir bilgi oldu. Geçmiş olsun. Geri bildirim için teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 07/03/2019 13:00

Paylaş: