Forum

Bir veya daha fazla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bir veya daha fazla kural Microsoft Exchange'e yüklenemiyor ve devre dışı bırakıldı.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
919 Görüntüleme
(@ismaildilme)
Gönderiler: 43
Trusted Member
Konu başlatıcı

Screenshot 4

Merhaba Sevgili Arkadaşlar,

Outlook pop üzerinden maillerimi kullanıyordum ve kurallar sorunsuz çalışıyordu şimdi mail sunucusu değişti ve exchange sistemine geçildi ve kuralları eklemek istediğim de ekteki hatayı alıyorum daha önce böyle bir sorun ile karşılaşan ve çözebilen oldu mu acaba.

Bir veya daha fazla kural Microsoft Exchange'e yüklenemiyor ve devre dışı bırakıldı. Bunun nedeni bazı parametrelerin desteklenmemesi veya kurallarınızın tümünü depolamaya yetecek kadar yer bulunmaması olabilir

Bu konu 1 yıl önce ismail dilme tarafından düzenlendi

Gönderildi : 21/11/2022 11:52

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4297
Co-Helper

Kurallar önceki yapıdan kaldıysa bozuk olarak algılanıyordur. Tümünü export-import edip her birinin içerisine tek tek girerek editlemeniz gerekebilir. Bunlar çok std durumlardır kuralların özel option'ları bulunmuyor.
En olmadı tümünü sildikten sonra tek bir kural ekleyerek hata olup olmadığını izleyebilirsiniz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/11/2022 18:11

Paylaş: