Forum

MS OUTLOOK 2003 ek ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MS OUTLOOK 2003 ek dosya koyma hatası

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
448 Görüntüleme
(@umuturyan)
Gönderiler: 29
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

MS Office Outlook' da mail' e ek dosya olarak TimeExp.htm dosyası eklemek istiyorum ancak "TimeExp.htm dosyası oluşturulamıyor.Dosyayı içinde oluşturmak istediğiniz klasörü sağ tıklatın, sonra da klasör üzerindeki izinlerinizi denetlemek için kısayol menüsünden özellikleri tıklatın." diye bir hata veriyor.Ve aynı isimdeki dosya mail ek' i ile başkasından geldiğinde ne açıyor nede save as yapıyor.Bu kullanıcı daha önceden sorun yaşamadan bunları yapabiliyordu.Ve diğer outlook kullanıcıları bunu sorunsuz olarak yapıyor.Uzantısı .htm veya html olan dosyalar ile kullanıcı bir problem yaşamıyor ancak dosya TimeExp ismini taşıyorsa bu sorunu yaşıyor.

Ben buna bir anlam veremedim ve sorunu çözemedim.Outlook programını kaldırıp yüklemek istemiyoruz.Veya format atmak istemiyoruz.

Nasıl çözümleneceği ile bilgisi olan var ise yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler..

Gönderildi : 17/03/2009 12:37

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba,

Sorunun kaynağı programdanmı, yoksa profilden mi kaynaklanıyor bunu anlamak için yeni bir profil oluşturup dosyayı eklemeye çalışın.

Gönderildi : 17/03/2009 15:25

(@EyupHAMAMCI)
Gönderiler: 154
Estimable Member

Merhaba  outlookunuzu repair etmeyi deneyiniz.Pst dosyanızın yedeğini alıp hatalara karşı taratmanızı tavsiye ederim.Outlook veri dosyasından kaynaklanabilir.

Gönderildi : 17/03/2009 15:27

(@umuturyan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Sorunun kaynağı programdanmı, yoksa profilden mi kaynaklanıyor bunu anlamak için yeni bir profil oluşturup dosyayı eklemeye çalışın.

Hocam yeni bir profil ile logon oldum deneme hesabı açtım outlook ta onda aynı şeyi yapmadı.Şimdi bu kullanıcının profili bozulmuşsa bunu nasıl düzeltebilirim..

Gönderildi : 17/03/2009 16:11

(@umuturyan)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba  outlookunuzu repair etmeyi deneyiniz.Pst dosyanızın yedeğini alıp hatalara karşı taratmanızı tavsiye ederim.Outlook veri dosyasından kaynaklanabilir.

Evet Outlook' u check repair yaptım düzeldi.Ancak Outlook ayarlarınızın çoğu sıfırlanıyormuş hesabı yeniden kurma durumu oluştu.Yinede bu sorunumuz çözüme ulaştığı için çok teşekkür ederim.

Gönderildi : 18/03/2009 13:48

Paylaş: