Forum

Data recovery sonra...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Data recovery sonrası geri gelen excel

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
469 Görüntüleme
(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaha data kurtarma sonrasında geri gelen excel dosyalarımızdan bazıları açmıyor aşağıdaki gibi bir hata veriyor excel repair araçları ile denemdim fakat düzelmedi nasıl düzelir çok önemli şimdiden teşekürederim ilgilenenler'e

http://www.resimupload.com/ds580222631_hatamız.html

Gönderildi : 04/03/2009 11:23

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Hangi Data recovery Yazılımını kullandınız?

Gönderildi : 04/03/2009 12:11

(@beratsur)
Gönderiler: 44
Eminent Member

Merhaha data kurtarma sonrasında geri gelen excel dosyalarımızdan bazıları açmıyor aşağıdaki gibi bir hata veriyor excel repair araçları ile denemdim fakat düzelmedi nasıl düzelir çok önemli şimdiden teşekürederim ilgilenenler'e

http://www.resimupload.com/ds580222631_hatamız.html

Data kurtarma teknıklerı " tum verılerınızı" calıstırabılır durumda sıze gerı getırmeyı garantı etmemektedır. Yapacagınız aslında çok şey olmasına ragmen "kurtarmak" için "hiçbirşey" bulunmamaktadır

Kolay Gelsin

Gönderildi : 04/03/2009 12:24

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Peki kullandığınız Recovery programları lisans bedelli programlar mı dır?

Yazılımsal veri kurtarmadan zaten çok net bir sonuç alınmaz tesadüf veri kurtarmalar yapılmaktadır .Veya bazen sağlıklı kurtarmalarda yapar yalnız çok da
güvenilir değildir.

Karşılaştığınız hata ise dosya yapısının bozulduğu şeklinde karşılaşılan hatadır.

Gönderildi : 05/03/2009 01:36

(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member
Konu başlatıcı

Easy recovery ile geri geldi. Dosya onarma imkano yokmudur birk kaç tane program ile denedim ama oanramadırlar.

Gönderildi : 05/03/2009 13:03

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Bir de MS tarafından söylenenleri uygulayın. Buraya bakabilrsiniz.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 05/03/2009 15:31

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Easy recovery ile geri geldi. Dosya onarma imkano yokmudur birk kaç tane program ile denedim ama oanramadırlar.

Çokta etkili olacağını sanmıyorum bu nedenle çok önemli datalar ise veri kurtarma firmalarına başvurunuz ..

Bununla ilgili olarak portalda bir çok konu mevcuttur.

Gönderildi : 05/03/2009 23:18

Paylaş: