Forum

Excel de büy&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Excel de büyük dosya boyutu hakkında

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
5,769 Görüntüleme
(@serdaratacan)
Gönderiler: 244
Honorable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba;

Excelde puantaj tablom var içerisinde 700 kişi var bunu hazırlayan arkadaş sürekli kopyala yapıştır yapmış şuan dosyanın boyutu 1.13MB  normalde KB lerde olan dosya bana büyük geldi. Daha önceden hatırlıyorum excel de sürekli kopyalama yapıştırı nesne olarak mı algılıyordu yardımcı olurmusunuz.

Gönderildi : 05/10/2018 11:58

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

İçerisinde sadece veri var ise kopyalayıp sadece değer ve formülleri yeni bir excel üzerine yapıştırın.

Kayıt yapın boyut kıyaslaması yapın. Bazı kullanıcılar tüm sütün veya satırı boyuyor, kenarlık yapıyor bu nedenle saçma sapan boyutlar meydana geliyor.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 05/10/2018 13:56

Paylaş: