Forum

Word belgesinde tab...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Word belgesinde tabloda bir hücrenin birçok bilgisayarda boş çıkması

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
543 Görüntüleme
(@ErdemTEKSEN)
Gönderiler: 58
Trusted Member
Konu başlatıcı

Genel Müdürlük tarafından hazırlanan bir form dosyamız var. Word 97-2003 formatında. Ben ve bir arkadaşta düzgün açıyor. Ancak diğer 10'a yakın bilgisayarda tablodaki 2 hücre gri ve boş olarak gözüküyor. Normalde içinde yazılar var. Ayrıca o iki hücre içine tıklanamıyor değiştirilemiyor. Dosya içinde herhangi bir kilitleme, açma değiştirmeye karşı şifre göremedim. Hatta bir programla şifre varsa kır yaptım no password diyor her yerde.

Bizde ve diğer makinelerde window 10 ent ve office 2016 var. Güncellemeleri tam. Ayarları aynı.

Not: Dosyayı docx vs kaydettim. O makineler yine açamadım. Aldım kopyala yapıştırla yeni dosyaya aktardım durum yine aynı.

Gönderildi : 27/09/2017 20:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

BU tür sorunları forumdan çözmek pek mümkün değil, çünkü sorun kesinlikle dosya veya format ile ilgili olduğu için tek tek,

OS - Office karşılaştırması ile deneme yapmanız gerekiyor,

bilinen tecrübeler, sizin bilgisayarınızın ulaştığı bir network path e diğer bilgisayarlar ulaşamıyordur ve veriyi çekemiyordur

Office sürüm ve yamaları veya OS deki dil ve bölgesel ayarlar farklıdır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/09/2017 22:08

Paylaş: