Forum

Outlook indexleme s...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook indexleme sorunu 2017

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
660 Görüntüleme
(@Zarifbulut)
Gönderiler: 171
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba;

Outlook üzerinde yaptığım indexlemelerin sonucu tam olarak alamıyorum bazılarını gözden kaçırıyor yeni tarihleri ise bir türlü ekrana getiremiyor. Hakan uzuner'in uzerinde durduğu hızlı indexleme formlünü denedim ama çözüm bulamadım. Buna ek olarak profil kaldırdım pst leri küçülttüm fakat yinede olmadı. Bu sorun bir kaç bilgisayarda oldu son güncellemelerde office de nasibini aldı. Bunu yapan bir kaç arkadaş komut sistemiyle çözdüğünü dizini resetlediğini söyledi. araştırdım fakat bulamadım. daha güncel bir çözüm öneriniz var mı? Son güncellemelerden hangisi bu durumu tetiklemiş olabilir hangisini kaldırmalıyım? teşekkür ederim.

Gönderildi : 28/06/2017 16:37

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4297
Co-Helper

Son gelen outlook, ofis güvenlik güncellemelerini kaldırın bunlar bu tip sorunlara yol açıyor akabinde indekslemeyi baştan başlatın.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/06/2017 19:40

(@sametdiker)
Gönderiler: 108
Estimable Member

Merhaba;

Outlook üzerinde yaptığım indexlemelerin sonucu tam olarak alamıyorum bazılarını gözden kaçırıyor yeni tarihleri ise bir türlü ekrana getiremiyor. Hakan uzuner'in uzerinde durduğu hızlı indexleme formlünü denedim ama çözüm bulamadım. Buna ek olarak profil kaldırdım pst leri küçülttüm fakat yinede olmadı. Bu sorun bir kaç bilgisayarda oldu son güncellemelerde office de nasibini aldı. Bunu yapan bir kaç arkadaş komut sistemiyle çözdüğünü dizini resetlediğini söyledi. araştırdım fakat bulamadım. daha güncel bir çözüm öneriniz var mı? Son güncellemelerden hangisi bu durumu tetiklemiş olabilir hangisini kaldırmalıyım? teşekkür ederim.

Merhaba,

Aşağıdaki link fikir verecektir.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/515237.aspx

Başarılar,

Gönderildi : 28/06/2017 20:43

(@Zarifbulut)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Microsoft ile durumu görüştüm. "Ön bellek Modu" kliğini kaldırın sorun düzelecektir. dediler. düzeldi. 

garip..

bu durumda ön bellek modunun dezavantajı nedir? ney kaybettirir kullanıcılara?

Gönderildi : 29/06/2017 18:56

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Co-Helper

http://sozluk.cozumpark.com/goster.aspx?id=2770&kelime=outlook-cache-mode

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/06/2017 21:03

(@Zarifbulut)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Ex. ön bellek modu oldukça yanlış bir yöntemmiş. eski haline çevirdim. fakat sorun devam ediyor ve farklı kullanıcılarda da olmaya başladı. güncelleme diyoruz ama 14 haziranda aldığı bir güncelleme var en son. yeni bir güncelleme yok. ne yapabilirim sizce?

Gönderildi : 30/06/2017 18:59

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Co-Helper

15 inde ki güncelleme ile birlikte kaldırarak deneyin. Bunun dışında diğer konuda belirtilen fix leri uygulamanın dışında yapabileceğiniz pek birşey yok.

Gönderildi : 30/06/2017 21:17

Paylaş: