Forum

OUTLOOK EXPRESS EK ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

OUTLOOK EXPRESS EK GÖZÜKMÜYOR

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,605 Görüntüleme
(@onurkucukavcu)
Gönderiler: 42
Trusted Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar herkese selam,

mailleştiğim kişi outlook express kullanıyor ve ekli bir mail gönderdiğim zaman outlook express kullanan kişide boş mail olarak gidiyor.

team wiever ile bağlandım farklı kişilerden gelen mailler sorunsuz olarak geliyor(bizim ofis dışında kalan kişiler). Araçlar/Seçenekler/Virüs .. tikini kaldırdım fakat sorun devam ediyor. Çözümünü bilen var mıdır acaba

Gönderildi : 26/05/2017 11:49

(@ErdemKara)
Gönderiler: 196
Reputable Member

Hocam selam,

Mailiniz hiç mi ulaşmıyor yoksa geliyor ancak ekli dosyamı yok? size herhangi bir hata maili geliyormu ekli dosya ise rar yapıp tekrar deneyiniz mail header ile mail kayıtlarına bakabilirsiniz.

Gönderildi : 26/05/2017 12:03

(@onurkucukavcu)
Trusted Member
Konu başlatıcı

merhaba

mailim gidiyor fakat ataç resmi çıkmıyor yanında rarlı dosyada attım fakat dosya ismi gözüküyor sadece mailde ek yok.  örnek olarak mailde açıklama kısmında dosya.rar yazıyor ama ek yok

Gönderildi : 26/05/2017 12:19

(@zulfumehmetozcifci)
Gönderiler: 731
Prominent Member

Onur bey merhaba,

Dosya boyutu yüksek olduğundan gönderemiyor olabilir mis? Herhangi bir hata mesajı size geri dönüş sağlıyor mu? Küçük boyutlu dosya gönderdiğinizde de aynı sorun teşkil ediyor mu? Hani mail sunucusunu kullanıyorsunuz. Web mal özelliği aktif se kullandığınız mail serverin ordan göndermeyi deneyiniz. En azından sorunun outlook üzerinden mi kaynaklı yoksa sunucu üzerinden mi onun belirlemiş olurdunuz.

İyi çalışmalar.

Kişisel bir olay

Gönderildi : 26/05/2017 14:43

(@onurkucukavcu)
Trusted Member
Konu başlatıcı

windows update i yaptığım makinalarda çıktı bu sorun büyük ihtimal onunla alakalı sistem geri yükleme yapıp tekrar deneyeceğim

Gönderildi : 29/05/2017 18:31

Paylaş: