Forum

Gelen mailler yande...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gelen mailler yandex'e düşüyor fakat Outlook üzerine düşmüyor!

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
3,371 Görüntüleme
(@sinanosman)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Şirketimiz mail hizmetini yandex üzerinden alıyor. Outlook üzerinden mail adresimin ayarlarını düzgün bir şekilde yaptım. Outlook üzerinden herkese mail atabiliyorum ve attığım mailler "Send Items" da gözüküyor. Maillerim gidiyor hiç bir sorun yok. Fakat birisi bana mail atınca gelmiyor. yandex mail üzerinden baktığım zaman gelmiş olduğunu görüyorum sadece. Inbox'ta göremiyorum. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Şimdiden teşekkürler...

Gönderildi : 18/11/2016 13:04

(@sinanosman)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum. Outlook üzerinde başka bir hesap daha kayıtlı ve ona mail geliyor. 

Gönderildi : 18/11/2016 13:18

(@KutayERADAK)
Gönderiler: 1
New Member

Merhaba Sinan OSMAN,

Yaşadığın sıkıntı benimde başıma geldi yandex'in destek birimiyle defalarca mailleştim fakat bana herhangi bir çözüm bulamadılar. Bende inat edip webmail üzerinden mail ayarlarını kurcalarken sorunun çözümünü buldum nitekim. 🙂

http://mail.yandex.com.tr  üzerinden outlook üzerine mail düşmeyen mail adreslerine tek tek girip sağ üst köşeden " Tüm ayarlar - Çark " simgesine tıklayıp oradan " E-postaların işlenme kuralları " linkine tıklamalısın ve karşına çıkan sayfada sol tarafta ki menüden " E-posta programları " sekmesine geldiğinde karşına aşağıda ki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda mail adreslerini hangi protokolde kuracaksan o seçeneklerin kutucuklarını tikleyip ve ya tümünü seç diyip sorunu çözebilirsin...

http://hizliresim.com/MolQ3M

Umarım işinize yarar. 🙂

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

Gönderildi : 22/11/2016 20:20

(@abdullahhatay)
Gönderiler: 66
Estimable Member

Merhabalar,

Şirketimiz mail hizmetini yandex üzerinden alıyor. Outlook üzerinden mail adresimin ayarlarını düzgün bir şekilde yaptım. Outlook üzerinden herkese mail atabiliyorum ve attığım mailler "Send Items" da gözüküyor. Maillerim gidiyor hiç bir sorun yok. Fakat birisi bana mail atınca gelmiyor. yandex mail üzerinden baktığım zaman gelmiş olduğunu görüyorum sadece. Inbox'ta göremiyorum. Bu durumu nasıl düzeltebilirim?

Şimdiden teşekkürler...

Sinan Bey Sorunu halletinizmi acaba ?

Gönderildi : 07/05/2018 19:35

Paylaş: