Forum

office 2016 outlook...

Bildirimler
Hepsini Temizle

office 2016 outlook mac OS X dosya eki sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,335 Görüntüleme
(@volkanyasar)
Gönderiler: 107
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba mac osx el capitan kurulu sistemde office 2016 üzerinde ekli dosyalar geldiğinde gelen ekleri ayrıca indiriyor kullanıcıdan mail geliyor gelen mail okuyorum sorun yok gelen ekleride ayrıca indiriyor tek tek indirme işlemi bitince görüyorum ekleri 

windows tarafındaki gibi değil mail gelince ekleri ile beraber tek seferde geliyor ne hikmetse bu mac osx microsoft outlook tarafında bu şekilde değil 

konu hakkında bilgisi olan arkadaş varmı  ben aradım bi çözüm bulamadım.

Gönderildi : 26/04/2016 22:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32991
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

MAC kullanmadığım için bir bilgim yok ama ilginç olan insanlar da bunu nasıl kapatırız diye soruyorlar? yani varsayılan olarak bu açık demek ki, biraz ayarları kurcalayın bence

http://answers.microsoft.com/en-us/mac/forum/macoffice2011-macoutlook/how-can-you-disable-outlook-automatically/c3840203-eb66-4df4-bee4-2f79946358a3?auth=1

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/04/2016 22:42

(@volkanyasar)
Gönderiler: 107
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba hakan hocam soruyu iki yere açma sebebim şuydu yapımda sadece exchange server 2013 var sistemde mac kullanan kullanıcılar var outlook üzerinden mail aldıklarında bu sorunu yaşıyorum ben sorunun mac tarafındaki outlooktan kaynaklandığını düşündüm ilk olarak konuyu buraya açtım daha sonra mac osx tarafında bir kullanıcıda exchange bağlı mail hesabını sildim pop3 destekli bir mail hesabı kurdum bu hesaba ekli dosya mail attım karşılaştığım sonuç ekleri ayrı olarak indirmiyor windows tarafındaki ile aynı çalışıyor sorun exchange tarafında olduğunu düşünerek tekrar konu açtım 3 yıldır kendimde mac kullanmıyorum mac tarafının böyle gıcık yanları var araştırıyorum sorun çözümü bulduğumda yazıcam.

Gönderildi : 28/04/2016 10:46

Paylaş: