Forum

Microsoft Office Ev...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft Office Ev ve İş 2016 Outlook Sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
463 Görüntüleme
(@UfukiNCE)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

İşyerimde lisanslı olarak Microsoft Office Ev ve İş 2016 ürünü kullanmaktayım ve Outlook üzerinden sürekli mail gönderimi yapmaktayım ve masaüstüne MSG olarak kaydettiğim dosyalar üzerinden göndermiş olduğum maillerin içeriğinin gitmemesi gibi bir sorun yaşıyorum. Mailin konusu,eklenen dosyalar sorunsuz şekilde gidiyor ancak içeriği boş olarak gidiyor. Bu sorun sürekli göndermekte olduğum ve günlük olarak hergün aynı ayarları yapmamak için masaüstüne MSG formatında kaydetmiş olduğum maillerde yaşanıyor.  Outlook programını açıp Yeni E-Posta olarak dediğimde herhangi bir sorun yaşamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz arkadaşlar bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Gönderildi : 06/04/2016 21:48

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Bu normal bir kullanım şekli değil zaten, tam olarak amacınız nedir? Neden böyle bir şey yapıyorsunuz?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/04/2016 21:17

(@UfukiNCE)
Gönderiler: 6
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bu normal bir kullanım şekli değil zaten, tam olarak amacınız nedir? Neden böyle bir şey yapıyorsunuz?

Öncelikle teşekkür ederim.

İşyerimde sürekli göndermekte olduğum maillerim için masaüstüne "MSG" formatında tabanlar oluşturmaktayım.Bu mailler her defasında 50 kişiye atıldığından ve de her seferinde bu kişileri tek tek eklemek zaman aldığından bu tür bir yönteme başvurmaktayım. Daha önceki office sürümlerinde böyle bir sıkıntı yoktu ancak Office 2016 sürümüne geçince böyle bir sıkıntı başladı. Internetten de yapmış olduğum araştırmalarda genel bir problem olduğunu gördüm ancak türkçe sayfalarda olmadığından dolayı çözemedim.  

Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Gönderildi : 08/04/2016 13:53

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Evet bu konuda çözüm önerileri var, bunları deneyebilirsiniz,

AVG anti virus kullanıyorsanız öncelikle bunun deneyin ama kayıt defteri yedeğini alın lütfen,

https://support.microsoft.com/en-us/kb/2854787

Eğer bu çözüm olmaz ise MSG değilde oft kayıt etmeyi deneyin

https://community.office365.com/en-us/f/172/t/406370

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/04/2016 00:11

Paylaş: