Forum

MAC te office 2016 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MAC te office 2016 yüklüdür , nasıl etkinleştirme yapabilirim .

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,166 Görüntüleme
(@OmerArkin)
Gönderiler: 24
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

office 2016 tı mac  bilgisayara kurulumu yapılmıştır, etkinleştirilmesi gerekmektedir , firma olrak gold partner üyesiyiz microsoft'un , microsoftu aradığımda başka birimlere telefon aktarmaktan başka yardımcı olamadılar .En son aktardığı yerde ingilizce olarak destek verdğinden  dolayı ,form sitelerinde araştırdım işe yarayan  tam net bir bilgi bulamadım . 

Eğer bilginiz varsa nasıl etkinleştirme  yapmam gerektiği hakkında  paylaşabilirmiisniz , eski office sürümleri gibi değil sistemi değiştirmişler. 

teşekküler 

Gönderildi : 06/10/2015 17:39

(@HasanDanis)
Gönderiler: 426
Honorable Member

Merhabalar,

office 2016 tı mac  bilgisayara kurulumu yapılmıştır, etkinleştirilmesi gerekmektedir , firma olrak gold partner üyesiyiz microsoft'un , microsoftu aradığımda başka birimlere telefon aktarmaktan başka yardımcı olamadılar .En son aktardığı yerde ingilizce olarak destek verdğinden  dolayı ,form sitelerinde araştırdım işe yarayan  tam net bir bilgi bulamadım . 

Eğer bilginiz varsa nasıl etkinleştirme  yapmam gerektiği hakkında  paylaşabilirmiisniz , eski office sürümleri gibi değil sistemi değiştirmişler. 

teşekküler 

Merhaba,

Office 2016' yı Office 365' den mi indirdiniz yoksa normal kurulum mu yaptınız ?

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 06/10/2015 20:51

Paylaş: