Forum

Outlook Anımsatıcıs...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook Anımsatıcısında Tümünü Kapatmayı geri alma

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,453 Görüntüleme
(@KubilayFidan)
Gönderiler: 43
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar

Çalıştığım şirkette kullanıcılardan biri Outlook'un Anımsatıcılar penceresinde sanırım yanlışlıkla tümünü kapat demiş. Tekrarlayan görevlerde muhtemelen  sıkıntı olmayacaktır zamanla anımsatıcıya düşmeye başlayacaktır ama örneğin 6 ay önce tek güne yazılmış bir görev halen devam ettiği için anımsatıcıda çıkıyordu, şu an çıkmıyor.
Acaba takvimde kapatılmış olan tüm görevleri geri getirmek mümkünmüdür ? Sorunumu tam anlatabildimmi bilmiyorum ama işallah anlatabilmişimdir.

Gönderildi : 21/09/2015 16:57

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Ne yazık ki artı bunu ger getiremezsiniz. Ancak ajanda üzerinden görünümü sonrasında search by modification date diyerek yaptığı değişiklikleri geri alabilie.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/09/2015 18:51

(@KubilayFidan)
Gönderiler: 43
Trusted Member
Konu başlatıcı

Hakan Bey yanıtınız için teşekkürler,
Takvim üzerinde görünümü tıkladığımda bahsettiğiniz kısmı göremedim, takvimlerim kısmında takvim'e sağ tıkladığımızda silinmiş öğeleri kurtar diye bir kısım var buradan mı bahsediyorsunuz ? Bu arada söylemeyi unutmuşum  Office Versiyonu 2013 ve Office365 Exchange Online kullanılmakta

Gönderildi : 22/09/2015 15:22

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Burada ki gibi list view yapıp üst kolonları kullanın

http://searchexchange.techtarget.com/photostory/2240180390/A-closer-look-at-Outlook-2013/5/An-alternate-Outlook-2013-calendar-view

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/09/2015 15:12

Paylaş: