Forum

Otomatik Düzel...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Otomatik Düzelt seçenekleri kapalı geliyor

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
705 Görüntüleme
(@AliVURAL)
Gönderiler: 357
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Outlook 2010 kullanıyorum. Bir süredir mesaj yazarken cümlenin ilk kelimesinin Baş Harfini otomatik olarak büyük harfe dönüşmediğini fark ettim. 

Özelliği aktif etmek için Dosya-Seçenekler-Posta altında bulunan Düzenleyici Seçenekleri ekranına girerek ilgili seçenekleri aktif etmek istedim. Fakat bu ekrandaki hemen herşey kapalı (pasif).

Ayarları değiştiremiyorum. 

Akla ilk gelen programı kaldır/yükle' yi denedim ama sonuç değişmedi. Başka neden olabilir?

Teşekkürler.

İşletim Sistemi: Win 8.1hata_mesaji

Gönderildi : 09/09/2015 19:10

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Outlook 2010 kullanıyorum. Bir süredir mesaj yazarken cümlenin ilk kelimesinin Baş Harfini otomatik olarak büyük harfe dönüşmediğini fark ettim. 

Özelliği aktif etmek için Dosya-Seçenekler-Posta altında bulunan Düzenleyici Seçenekleri ekranına girerek ilgili seçenekleri aktif etmek istedim. Fakat bu ekrandaki hemen herşey kapalı (pasif).

Akla ilk gelen programı kaldır/yükle' yi denedim ama sonuç değişmedi. Başka neden olabilir?

Teşekkürler.

https://support.office.com/tr-tr/article/Yaz%C4%B1m%C4%B1-Otomatik-D%C3%BCzelt-%C3%B6zelli%C4%9Fiyle-d%C3%BCzeltme-metin-ve-simge-ekleme-e7433b94-f3de-4532-9dc8-b29063a96e1f?ui=tr-TR&rs=tr-TR&ad=TR  buradaki adımı deneyin, gpodan vb kapatılmadıysa sp ve guncel updateleri geçmeyi unutmayın

Gönderildi : 14/09/2015 20:25

(@AliVURAL)
Gönderiler: 357
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Teşekkürler.

https://support.office.com/tr-tr/article/Yaz%C4%B1m%C4%B1-Otomatik-D%C3%BCzelt-%C3%B6zelli%C4%9Fiyle-d%C3%BCzeltme-metin-ve-simge-ekleme-e7433b94-f3de-4532-9dc8-b29063a96e1f?ui=tr-TR&rs=tr-TR&ad=TR  buradaki adımı deneyin, gpodan vb kapatılmadıysa sp ve guncel updateleri geçmeyi unutmayın

Merhaba Uğur bey,

Linkte otomatik düzeltme ekranına nasıl kayıt gireleceği anlatılıyor. Ancak bu ekran tamamen pasif. Pasif olmasaydı zaten kayıt girme konusunda bir sorunum bulunmuyor. O ekranı nasıl aktif hale getirebilirim? Tam olarak bunu araştırıyorum. Sistem yöneticisi olduğum için herhangi bir kısıtlama olacağını sanmıyorum. Yaptığım GPO larda da böyle bir ayar kullanmadım.

Teşekkürler

Gönderildi : 18/09/2015 14:13

Paylaş: