Forum

Office Seçimi

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office Seçimi

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
437 Görüntüleme
(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhaba yaklaşık 1000 üzerinde kullanıcı için Office almak istiyoruz , Office 365 mi yoksa open lisanslarmı yönelmek daha avantajlı olur

Gönderildi : 26/03/2015 02:38

(@ismailkizilirmak)
Gönderiler: 543
Honorable Member

Merhaba,

Aşağıdaki linkten karşılaştırmalı özelliklerini bulabilirsiniz ama ben yerinizde olsaydım kesinlikle Office 365 tercih ederdim. Özellik ve fiyat karşılaştırması yaptığınızda Office 365 daha makul görünmektedir, ek özellikler sunmaktadır.

1000 üzerinde kullanıcı için MS' den indirim alınarak daha uygun fiyatlarla Office 365' e sahip olabilirsiniz. 

https://products.office.com/en-us/buy/compare-microsoft-office-products

Gönderildi : 26/03/2015 02:45

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Kullanım amacınıza göre değişkenlik gösterebilir. Tabi bu arada yapınızın değişkenliği de etkilidir.

Open Lisans (SA olmadan alırsanız) : Tek lisans ile 1000 kullanıcıya kurulum yapabilirsiniz ve lisans takibini tek alandan görebilirsiniz. (Bununla birlikte lisans ücretini bir kez peşin ödeyebilir ve / veya ödeme seçeneklerinden birini seçerek yapabilirsiniz.)

SA olmadan alırsanız bu lisans ömür boyu kullanabilirsiniz ama hep aynı versiyon veya 2 versiyon altını kullanma hakkına sahip olursunuz. Ödediğiniz ücreti yazılım gideri olarak bir kez giderden düşebilirsiniz. Daha sonra kullanıcı sayınız düşmüş olsa bile hakkınız devam eder ve bir kez ödeme yaptığınız için bu şekilde devam edersiniz.

Office 365 kullanırsanız 1.000 kullanıcı için aylık veya yıllık bedel ödeyerek kullanabilirsiniz ve bu tutarı aylık veya yıllık olarak giderlere atabilirsiniz. Kurulumları ve takibini tek bir alandan yapabilirsiniz. Kullanıcı sayınız düşerse adeti alımınıza göre aylık veya yıllık azaltabilirsiniz. Aynı şekilde arttırabilirsiniz. Yeni versiyonları her çıktığında kullanabilirsiniz.

Buna göre düşünüp değerlendirebilirsiniz. Bana göre open almak mantıklı görünüyor tabi bunu değerlendirmek tamamen size kalmış. 

Gönderildi : 26/03/2015 02:48

(@mehmetsaityilmaz)
Noble Member
Konu başlatıcı

Hocalarım teşekkür ederim , Office 365 ile devam edeceğim ama bir türlü Microsoft dan fiyat alamadım 3 - 4 defa aramama rağmen , herseferinde tamam diyorlar biz sizi en kısa sürede arayacağız diyorlar sonra yine yok , zorla ürün almak istiyor durumuna düştüm : )  

Gönderildi : 28/03/2015 15:09

(@ismailkizilirmak)
Gönderiler: 543
Honorable Member

Merhaba,

Eğer iletişim bilgilerinizi özelden gönderirseniz yardımcı olmaya çalışabilirim sanırım.

Gönderildi : 28/03/2015 15:16

(@mehmetsaityilmaz)
Noble Member
Konu başlatıcı

hocam teşekkür ederim hemen gönderiyorum , saygılar.

Gönderildi : 29/03/2015 15:25

Paylaş: