Forum

office 2013 excel

Bildirimler
Hepsini Temizle

office 2013 excel

9 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
418 Görüntüleme
(@tufanaltas)
Gönderiler: 105
Estimable Member
Konu başlatıcı

office 2013 prof plus kullanıyoruz 2 adet excel dosyası outlook içinde prewiewde dosyadaki dataları gözüküyor ama dosyayı outlooktan masa üstüne katydettikten sonra dosya yı açmaya çalıştığımda gri bir ekran geliyor dosyadaki verileri göremiyorum konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Gönderildi : 26/01/2015 14:15

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Görünüm menüsünden Göster yapmayı denediniz mi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/01/2015 14:59

(@tufanaltas)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Rıza bey herşeyi denedim ama açmıyor görünümden kasıt rewiew tabından değilmi 

excel dosyası outlookta ekli geldiğinde bir defa işaretleme ile prewiew olarak açıyor dosya ama masaüstünde yada kayıt edilen başka bir yerde açmıyor 

Gönderildi : 27/01/2015 15:06

(@tufanaltas)
Estimable Member
Konu başlatıcı

görünüm tabından da açmıyor maalesef

Gönderildi : 27/01/2015 15:08

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Başka bilgisayarda durum nedir? Açabiliyor mu sakıncası yok ise upload edebilir misiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/01/2015 15:47

(@tufanaltas)
Estimable Member
Konu başlatıcı

office2010 da açtım olmadı başka bir bilgisayarda deniyorum olmuyor dosya maliyet dosyası olduğundan biraz sıkıntılı bir durum

Gönderildi : 27/01/2015 16:20

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4271
Co-Helper

dosyayı inspect/belgeyi incele yapın içeriğinde mutlaka anormal birşeyler vardır.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/01/2015 16:31

(@tufanaltas)
Estimable Member
Konu başlatıcı

ibrahim bey slm

dosyayı incelemeye izin vermiyor maalesef tüm tablar excel açıldığından pasif geliyor file menüsünde de sadece open new account ve option aktif  

Gönderildi : 27/01/2015 16:36

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4271
Co-Helper

vbscript kaynaklı anlaşılan sorun burda ki konuya bakınız.
https://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms974568.aspx
dosya daha önce şifrelenip açılmışda olabilir, dosya security ayarlarını silip tekrar atamayı da deneyin. En son dosyayı üreten kişi inspect yapıp göndersin size.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/01/2015 16:56

Paylaş: