Forum

office 2007 Cache m...

Bildirimler
Hepsini Temizle

office 2007 Cache mode sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
399 Görüntüleme
(@semihbulam)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar arkadaşlar, 

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Durum şu şekildedir. Office 2007 üzerinde Enable Cache Mode'u Enable etmekteyim ve daha sonra outlook programını restart ettim. Ancak İnternet ile bağlantısını kesip test etmeye çalıştığım zaman "Cannot expand the folder. Microsoft Exchange is not available. Either there are network problems or the Exchange computer is down for maintance." gibi bir hata almaktayım. Bu problemin çözümü nasıl olabilir şimdiden çok teşekkür ederim.

Kolaylıklar dilerim. 

Gönderildi : 18/07/2014 18:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,
Cache moddan sonra tüm dosyalarınız v.s. senkronize olup locale indimi.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 19/07/2014 20:07

(@semihbulam)
Gönderiler: 33
Trusted Member
Konu başlatıcı

İlk önce bir kısmını indirdikten sonra deneme yaptık. Ancak internet bağlantısını kestiğimiz zaman aynı sorun tekrar etti. Bundan önce kullanıcıya yeni bir profil oluşturarak Cache modda tekrar denedik. Public folder izinleri verdik ama sorun aynı şekilde devam etti. Acaba office 2007 bazlı bir sorun olabilir mi?

Gönderildi : 20/07/2014 16:56

Paylaş: