Forum

Office dosyalarında...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Office dosyalarında dosya uzantısı hatası veriyor? Acil

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
633 Görüntüleme
(@YusufEfeBayar)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba, kolay gelsin.

Açmak istediğim bazı office dosyalarında dosyayı açmıyor, bazilarinda ise dosya uzantisi tarafından belirtilenden farklı bir biçimde diye bir hata düşüyor. 

Word'de de oluyor aynı şekilde excel'de de. 

Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum. 

Gönderildi : 18/04/2014 14:30

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,
Açmaya çalıştığınız uzantı nedir? Ofis versiyonunuz nedir?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/04/2014 15:02

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1644
Üye

Merhaba, kolay gelsin.

Açmak istediğim bazı office dosyalarında dosyayı açmıyor, bazilarinda ise dosya uzantisi tarafından belirtilenden farklı bir biçimde diye bir hata düşüyor. 

Word'de de oluyor aynı şekilde excel'de de. 

Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum. 

Merhaba,

Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

7. Gönderdiğiniz iletilerdeki başlıklar sorunları ifade edecek şekilde yazılmalıdır. Aksine  "çok acil, help, yardım, lütfen acil yardım vb.." başlıkları olan iletileri mümkün olduğunca kullanmayınız. Yine başlıklarda tamamı büyük harflerden oluşan sorular sormayınız. Kullandığınız takdirde, mesajınız uyarı yapılmadan silinebilir.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/650.aspx

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/04/2014 15:27

Paylaş: