Forum

outlook 2007 hesap ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2007 hesap açma ve çoklu maillerde gizli gönderim

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
411 Görüntüleme
(@HasanUSLU)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar turizm acentasında işe başladım. çalışan herkesin kendi adına maili var örn;([email protected],bendehasanuslu@kidsturizm açmak istiyorum açtıktan sonra outlook 2007 den müşterimize çoklu mail göndermek istiyorum nasıl yapacağımı bilmiyorum)

teşekkürler çözümpark ailesi 

Gönderildi : 29/03/2014 12:25

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Muhtemelen bir hosting üzerinden hizmet alıyorsunuz. Mail hizmetini aldığınız kuruluş ile iletişime geçmelisiniz. Size bir mail tanımlarlar veya arayüzden kim tanımlama yetkisine sahip ise o kişi tanımlar ve sizde bu ayarları outlook üzerinde yapabilirsiniz. Ayrıca toplu mail gönderimi farklı bir alana girer örneğin aynı anda 500 kişiye mail yollayacaksanız v.s.mailiniz spam olabilir. Bu gibi durumlar için toplu mail hizmeti veren firmalar ile görüşmelisiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/03/2014 22:58

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Mailchimp kullanabilirsiniz. Ya da size bu konu yardımcı olabilirim, iletişime geçerseniz.

Gönderildi : 01/04/2014 18:04

Paylaş: