Forum

Outlook problemi hk

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook problemi hk

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
495 Görüntüleme
(@MusaCaglar)
Gönderiler: 144
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba, exchange 2007 ve outlook 2007 olan ortamda bir tane kullanıcıya domain içinden gelen mailler önce inbox a düşüyor ardından 10 sn gibi bir süre sonra junk klasörüne taşınıyor. domain dışı gelen maillerde böyle bir sorun yok. önemsiz posta filtrelemesini disable ettim ama dğeişen birşey olmadı bu konuda bir fikri olan var mı acaba ? 

Gönderildi : 06/02/2014 18:27

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bir kural tanımlanmış mı buna bakın kural yok ise kullanıcı mail profilini denetim masasından silin veya yeni bir tane oluşturarak deneyin bakalım ne olacak?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 06/02/2014 19:30

(@cevdetciftci)
Gönderiler: 357
Reputable Member

önemsiz e-posta secenkelrinden kontrol edebilir misiniz? etki alanını engellemiş olabilirsiniz.

Gönderildi : 11/02/2014 14:12

(@HalukYilmaz)
Gönderiler: 1
New Member

Merhaba Bende Benzer bir sorunla karşı karşıyayım. Outlook 2010 da domain içi mailler önce inbox a geliyor. sonra junk isimli kalsöre gidiyor. (default olan junk mail kalsörü değil) kuralları kontrol ettim. herhangi bir kural tanımlı değil. istenmeyen mail ayarlarına bakıyorum orada da yasaklı bir durum tanımı yok. hatta bu postalar ve domain güvenlidir desemde sonuç değişmiyor. ilginçtir junk ta biriken mailleri inbox a taşıyorum 1-2 dakika içinde tekrar junk a gidiyorlar. Sunucu yönetimi yurtdışından yapılmakta. Exchange server tarafında bir rule yazılmış olabilir mi ? yada farklı bir öneriniz olabilir mi?

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, exchange 2007 ve outlook 2007 olan ortamda bir tane kullanıcıya domain içinden gelen mailler önce inbox a düşüyor ardından 10 sn gibi bir süre sonra junk klasörüne taşınıyor. domain dışı gelen maillerde böyle bir sorun yok. önemsiz posta filtrelemesini disable ettim ama dğeişen birşey olmadı bu konuda bir fikri olan var mı acaba ? 

Gönderildi : 12/02/2014 13:20

(@MusaCaglar)
Gönderiler: 144
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba, herhangi bir kural vesaire olmadığı halde böyle bir hata vardı. Cep telefonundan hesabı kaldırdığımda problem giderildi. 

Gönderildi : 15/02/2014 23:15

Paylaş: