Forum

office 2013 outlook...

Bildirimler
Hepsini Temizle

office 2013 outlook mail sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
419 Görüntüleme
(@OguzhanTUNC)
Gönderiler: 390
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar 

Outlook 2013 de mail gonderirken durduruldu diyip kapatiyor. Bu sorunun nedeni ne olabilir eklentiler de olabilecek tum ayarlari ve forumlarda baktim ancak sonuc yine sifir. Ozellikle 3 kisiden sonra secerken ve sectiginiz kisilere mail gonderirken sorun olusturuyor tekli ve 2 kisi ye ayni anda mail gondermede sorun olmuyor.  Coklu mail gondermede durduruldu diyip tekrar acilmaktadir.bu konuda ki fikirlerinizi bwkliyorum.

Sunucu gmail uzerinden senkronizedir. Exchange filan yoktur. 

Gönderildi : 10/01/2014 20:26

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32950
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Bu bir makinede oluyor ise yeni kurulum yapın derim.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/01/2014 20:20

(@OguzhanTUNC)
Gönderiler: 390
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Bu bir makinede oluyor ise yeni kurulum yapın derim.

Merhaba hakan bey ,

Malesef birden fazla client bu durum soz konusu virus programlarinimi devre disi birakmadik dersin , pop ve smtp portlarini degistirdik ssl ve tsl secenekleri de yaptik ancak office 2013 3 kisiden fazla coklu kullaniciya mail gonderdiginizde outlook yanit vermiyor diyip kapaniyor mail gonderemiyorsunuz cozumu programi gecici olarak rafa kaldirdik :(( 

Gönderildi : 17/01/2014 02:12

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32950
Illustrious Member Yönetici

Ortamda Exchange yok ise, bu durumda bu makineler bağımsız olmasına karşın ortak bir sorun gösteriyor. Bundan dolayı bu makineler için ortak bir şey bulmak lazım.

Mesela kurulum yaptığınız office dvdsini değiştirin, sp geçin, ortak bir adres defteri yüklüyorsanız hep onu yüklemeyin sıfır bir kurulum yapın vs.

yani hep yaptığınız şeyleri değilde temiz adımlar ile ilerlerseniz sorunu bulabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/01/2014 11:57

Paylaş: