Forum

outlook appcrash ka...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook appcrash kapanma çökme hatası

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
571 Görüntüleme
(@sametkus)
Gönderiler: 45
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Outlook 2010 kullanıyoruz ve pop3 hesaplarımız var,bu sorunu yaşadığım kullanıcının PST dosya boyutu 5gb.fakat daha buyuk boyutlu kullanıcılar var ve böyle bir sorun yaşamamaktadırlar,pst dosyalarını arşiv yaptım,ve yeni hesap açtım.fakat arşiv yaptıgım dosyadan arama gerçekleştirirken yinede çökme oluyor.Bu sorunu aşağıdakileri denememe ragmen çözemedim,

ofis kaldırdım,regeditten sildim,windows dizini ve program files klasörü içerisinde sildim düzelmedi,

pst dosyalarını scan ettim,onarılması gereken dosyalar çıktı.onarım başarılı gerçekleşti,yinede düzelmedi,

taradıgım pst dosyalarını arşiv yaptım yeni hesap açtım.fakat arşiv yaptıgım dosyadan arama gerçekleştirirken yine hata veriyor düzelmedi,

eklentileri kaldırıyorum,yine düzelmiyor.

fakat güvenli modda açıldıgı zaman ,kapanma sorunu olmuyor. Güvenli modda başladığı için, bu seferde bazı işlevler eksik oluyor.arama işleminin yavaşlaması gibi.

en son olarak temiz bir format ve kurulum gerçekleştirmeden önce, neden kaynaklandığı konusunda ,bilen arkadaşların yardımlarını rica ederim  ?

Gönderildi : 26/06/2013 21:34

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33028
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Bu sorun hep aynı makine ve aynı pst de mi oluyor?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/06/2013 05:34

(@sametkus)
Gönderiler: 45
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba hakan bey,

evet çoğunlukla bu yazdıklarımı yapmama rağmen hep aynı makinanın PST sinde oldu.Fakat bugun yeniden format atıp tekrardan pst leri onardım ve temiz bir outlook yukledim.umarım sorun çıkmaz diyorum.sizce 🙂 

Gönderildi : 29/06/2013 17:41

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33028
Illustrious Member Yönetici

Bende bu nedenle sormuştum,  bu durumda ya outlook yada pst kaynaklıdır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/06/2013 21:19

Paylaş: