Forum

Outlook'ta Bu ö...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook'ta Bu öğe gönderilemiyor hatası

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
3,338 Görüntüleme
(@ZeynepSenal)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Windows XP SP3 makine üzerinde office 2007 SP3 Türkçe kurulu. Son zamanlar sürekli gelen maili iletmek istediğimde veya cevaplamak istediğimde sürekli Bu öğe gönderilemiyor hatası veriyor o maili kapatıp tekrar içeriğini yeni maile kopyalayıp gönderdiğimde hatayla karşılaşmıyoruz çözümü konusunda yardımcı olabilir misiniz.

Gönderildi : 22/04/2013 17:11

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Office updateleri tammı? Service Pack durumu nedir?

Gönderildi : 22/04/2013 18:42

(@UfukBayraktar)
Gönderiler: 94
Estimable Member

Herkeze Merhaba,

Uzun bir süredir aynı sorun ile karşı karşıyayım. Outlook 2010 kullanıyorum ve bazı zamanlarda yeni mail oluşturup göndermeye çalıştığımda bu öğe gönderilemiyor hatasını alıyorum. Ek olan maillerde de yapıyor ek olmayan maillerde de fakat her zaman yapmıyor. Bazen maili ilet dediğim zamanda bu hatayı alıyorum. İnternette araştırmalar sonucu güncelleme ile ilgili olabileceğini okudum ve bütün güncellemeleri gerçekleştirdim fakat sorun devam etti. Yardımlarınızı ve değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler. 

Gönderildi : 04/09/2013 19:05

(@UfukBayraktar)
Gönderiler: 94
Estimable Member

Tekrar Merhaba,

Sorunu hala çözebilmiş değilim. Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar? 

Gönderildi : 08/09/2013 03:41

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Outlook profilini silip yeni bir profil tanımlamayı denediniz mi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 08/09/2013 23:46

Paylaş: