Forum

Microsoft Office Pi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft Office Picture Manager

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
388 Görüntüleme
(@emrullah_aydin)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar

Bilgisayarın birinde picturemanagerla resim düzenlemeye kalktığımızda resmi düzenliyoruz. Fakat kaydetmeye kalktığımızda kaydedilmiyor. Aksine orjinal resmide siliyor. Yetkilerle alakalı herhangi bir sorun yok full admin. 

2 gündür uğraşıyorum en son bilgisayara format attım yeniden kurdum hala bir düzelme yok. aynı işlemi kendi bilgisayarımda yaptığımda sorun yok.

Konuyla ilgili  arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderildi : 25/03/2013 13:08

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Save as ile başka yere kaydetmeyi denedin mi ? İlginç bir sorunmuş. sıfırdan kurduğun için belki kullandığın iso ile ilgili bir sorun olabilir. En son aklıam gelende office SP yi yükleyebilirsin.

Gönderildi : 25/03/2013 14:42

(@emrullah_aydin)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Save as ile başka yere kaydetmeyi denedin mi ? İlginç bir sorunmuş. sıfırdan kurduğun için belki kullandığın iso ile ilgili bir sorun olabilir. En son aklıam gelende office SP yi yükleyebilirsin.

Bayağı uğraştım en son microsoftu aradım konu ile alaklı destek aldım. Bendeki dosyalarla alakalıymış sorun webden çektiğimiz dosyalarda sorun olmadı. Bendeki resmi alıp önce paintte png olarak kayıt ediyorum sonra picture manager da kırpıp kayıt edebiliyorum. Uzun bir yol ama böyle hallettik gibi. Hayırlısı. 

Gönderildi : 25/03/2013 17:38

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Değişik bir sorunmuş gerçekten hiç karşılaşmadım. Geri dönüş için teşekkürler.

Gönderildi : 25/03/2013 17:54

Paylaş: