Forum

Word 2010'dan Mail ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Word 2010'dan Mail Gönderirken HATA

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
3,498 Görüntüleme
(@yasinaltunoglu)
Gönderiler: 105
Estimable Member
Konu başlatıcı

PDF olarak gönder veya Ek olarak gönder. Dediğimde bu hatayı veriyor. Çözümü varmı arkadaşlar? ben çözüm bulamadım. Şirkette Active Directory ve Exchange mail'de mevcut. bilginize bunlarla alakalı olabilir mi? Sistemi yeniden kurdum fakat çözülmedi.

YARDIMI GÖRÜNTÜLE DEDİĞİMDE AŞAĞIDA YAZANLAR;

Bu hata, bir Word belgesini Word'de e-posta eki olarak göndermeye çalıştığınızda, MAPI oturumu kapalı ve Word artık MAPI oturumuna bağlanamıyorsa oluşabilir. Faks yapılandırılmasıyla ilgili bir sorun varsa da oluşabilir.

MAPI ile ilgili bir hatayı düzeltmek için: MAPI e-posta programını yeniden başlatın (örneğin Outlook) veya belgeyi kapatın ve yeniden başlatın ve sonra MAPI e-posta uygulamanızı başlattıktan sonra Word'ü yeniden başlatın. Word, belgenin gönderilmesine izin veren yeni bir MAPI oturumu kuracaktır.

Faks yapılandırmasıyla ilgili bir sorunu düzeltmek için, faks yazılımınızın yapılandırma ayarlarını gözden geçirin ve uygun değişiklikleri yapın.

Gönderildi : 19/12/2012 18:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Yasin bey outlook açık iken aynı eylemei dener misiniz lütfen.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/01/2013 23:06

Paylaş: