Forum

word de yazılanın b...

Bildirimler
Hepsini Temizle

word de yazılanın boşluksuz görünmesi hk.

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
2,494 Görüntüleme
(@MertOZTURK)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Normalde hatasız yazılmış bir word dosyası tüm bilgisayarlarda düzgün okunuyor. Sadece bir bilgisayarımda, word dosyasını açtığım zaman boşluklar yok olmuş gözüküyor. Şu şekilde "boşluklaryokolmuşgözüküyor" görünüyor. ama örneğin bir mail alıyor yazılar karma karışık görünüyor ama bir başkasına ilettiği zaman ise karşıdaki düzgün görüyor. Umarım anlayabilmiş sinizdir. 

Yazı karakterleri fontları ayrı ayrı denendi düzelmedi.  Ayrıca tüm word dosyalarında bu şekilde olmuyor. alt üst bilgi içerikli antetli dosyalarda yaşanıyor.

Konu hakkında bir fikri olan var mı? 

Gönderildi : 03/10/2012 17:35

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,
Bu kullanıcının ofis programının güncellemeleri tamam haldemi?
En son sp yüklenmiş durumda mı?
Yukarıdakilere rağmen sorun varsa farkl bir kullanıcı ile aynı makinada oturum açıp durumu gözlemlediniz mi?
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 06/11/2012 13:56

Paylaş: