Forum

Outlook 2000'de İmz...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2000'de İmza bölümü pasif durumda. Nasıl aktif edebiliriz.

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
2,399 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba ;

Office 2013, 2010, 2007, 2003 konu başlığında yazıyor. Fakat Outlook 2000 ile ilgili bir sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çok eski bir office fakat lisansı olduğu için kullanıyoruz bir bilgisayarda, çaresiz.

Outlook 2000'de Araçlar - Seçenekler - Posta Biçimi - İmza bölümünde imza oluşturmak istiyoruz fakat imza bölümü pasif durumda. Hemen üstünde yer alan İleti örneği ve Yazı tipleri pasif durumda. İmza oluşturmak istiyoruz, fakat olmuyor. Neden bu bölüm pasif olmuş olabilir. Office komple silip tekrar yükledim, virüs taramasından geçirdim, yine fayda etmedi.

Saygılarımla.

Gönderildi : 13/09/2012 19:31

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Policy ile kısıtlanmamışsa HKCU \ Software \ Microsoft \ Office \ 10.0 \ Common \ MailSettings \ ReplySignature altındaki kayıt değerleriyle oynanmış olabilir. (10.0 - 9.0 da olabilir) buradaki değerleri 0 ise 1 eğer 1 ise 0 olarak ayarlayıp sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Gönderildi : 14/09/2012 03:57

(@MertSert)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Policy ile kısıtlanmamışsa HKCU \ Software \ Microsoft \ Office \ 10.0 \ Common \ MailSettings \ ReplySignature altındaki kayıt değerleriyle oynanmış olabilir. (10.0 - 9.0 da olabilir) buradaki değerleri 0 ise 1 eğer 1 ise 0 olarak ayarlayıp sistemi yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Sn. Rafet Bey.

Policy kısıtlaması yok, ne server üzerinden nede client üzerinden.

HKCU \ Software \ Microsoft \ Office \ 10.0 \ Common bölümüne kadar geliyorum. Burda 10.0 yerine 8.0 - 9.0 - 12.0 olarak görüyorum. 10.0 malasef yok. Fakat bunların içine girdiğimde yani Common'a kadar geliyorum. Bu bölümlerin içinde MailSettings hiç birisinde yok malasef. Control + f yapıb aratıyorum, yine bulamıyorum MailSettings yada ReplySignature diye bir şey getirmiyor karşıma aramalarda da.

Office silip tekrar yükledim, fayda etmedi.

Syg.

Gönderildi : 14/09/2012 13:38

(@MertSert)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Rafet bey ;

Windows Update güncelleme yaptım Office SP3'ü yükledi ve sorun ortadan kalktı. Düzeldi.

Saygılar.

Gönderildi : 17/10/2012 17:03

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Rafet bey ;

Windows Update güncelleme yaptım Office SP3'ü yükledi ve sorun ortadan kalktı. Düzeldi.

Saygılar.

Bilgilendirme için teşekkür ederiz. 

Gönderildi : 18/10/2012 01:08

Paylaş: