Forum

Ms Outlook da G...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ms Outlook da Gönderilen ögeyi geri çekme sorunu..

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
4,711 Görüntüleme
(@OguzhanTUNC)
Gönderiler: 390
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar....

Ben bir tane mail gönderiğ hemen arkasından gönderilmiş öğelerden gönderdiğim mail çift tıklayarak açıyorum ve eylemlerden bu iletiyi geri çek diyip tamam diyorum.... ancak bu ileti çekme işlemi hep başarısız olarak bana geriş dönüş yapmaktadır.bunları farklı kişilere mail atıp denedim ama yine aynı... sebebi ne olabilir ? 

kullandığım hesap (gmail) gmail kaynaklı olsa diyeceğim onun eklentilerinden de mail geri çekmek özelliğni aktif hale getirdim bir sorun göremiyorum ortada ama daha önce yaptığımız bu işlemi şimdi yapamamız tuhaf geldi bana... 

Gönderildi : 21/06/2012 14:06

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

yanlış hatırlamıyorsam Gmail üzerinden atılan maili geri çekmek için bir süreniz var. ve bu süre sanırım yine gmail ayarlarından yapılabiliyor (5-10-20-30 sn) içinde gönderilen maili Cancel (Undo) edebiliyorsunuz.

Belki outlook üzerinden desteği yoktur. Exchange server o işlemi yapabiliyor. 

Gönderildi : 22/06/2012 12:10

(@OguzhanTUNC)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Anladım hocam , 

ben daha önce yaptığımı hatırlıyorum zaten ama üzerinde exchange vardı o yüzden tereddütte kalmıştım teşekkür ederim... 

Gönderildi : 22/06/2012 16:54

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Gönderilen mailin içine girip actions /recall messages kısmından yapabilmektesiniz. Ancak karşı taraf maili açmışsa geri çekemiyorsunuz.

Gönderildi : 22/06/2012 18:43

(@OguzhanTUNC)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Uğur Bey, 

Ben denemeleri yaptım kendi mail adresimden diğer mail adresime gönderip direk geri çekmek işlemi yaptım yani arada okuma durumu dahi olamaz... denemelerimiz olumsuz sonuçlandı..Ama gmailde bu işlemi yapabiliyoruz onda bir sorunumuz yok  

Gönderildi : 24/06/2012 19:43

Paylaş: