Forum

outlook .pst dosyal...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook .pst dosyalarımı okumuyor

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
350 Görüntüleme
(@osmancelebi)
Gönderiler: 2
Active Member
Konu başlatıcı

outlook pst dosyalarımı okumuyor ilk açılışta pst dosyası istiyor dosyayı veriyorum ama yine açılmıyor hata veriyor. pst dosyasını scan pst ile taratıyorum ama yine hata veriyor taramıyor.

Gönderildi : 25/05/2012 18:30

(@ErkanKorkmaz)
Gönderiler: 57
Trusted Member

Pst dosyası istemekten kastettiğinizi anlamadım fakat, Denetim Masası > Posta seçeneklerinden outlook kapalıyken dosyaları eklemeyi deneyebilirsiniz. 

Onun haricinde dosya boyutları çok fazla ise sıkıştırma işlemini deneyebilirsiniz yada ekli mail hesabını tamamen silip sıfırdan tanımlama yaptıktan sonra en son pst eklemeye deneyebilirsiniz.

Gönderildi : 25/05/2012 18:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,
Dosyanız bozulmuş olabilir.Daha sağlıklı bir program ile tarama yapabilirsiniz. Ontrak firmasının ürünlerini inceleyebilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/05/2012 02:06

Paylaş: