Forum

OUTLOOK2007 HK

Bildirimler
Hepsini Temizle

OUTLOOK2007 HK

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
337 Görüntüleme
(@ErginUZUNDURUKAN)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Kullanıcılarımdan bir çoğu outlook 2007 de mailleşirkenkendilerine gelen maillerde mail adreslerini adres defterine kayıt etmemişler.Ama daha önce kendilerine gelen bir mailde yeni ileti dediklerinde ilk harfleriyazmaya başladıklarında sanki adres defterinde varmış gibi outlook 2007 buadresi hatırlayıp ekrana çıkıyor. Bu durumda ben bu bilgisayarı formatladığımdasadece outlook klasörünü yedekliyorum ve haliyle adres defterine kayıt olanlargeri gelebiliyor. Acaba bilgisayarı formatlamadan önce onlarda kayıt edilmemişama mail atarken adres kısmına gelen bu mail adreslerini nasıl yedeklerim yadabunları tutan bir klasör veya dosya varmıdır. Teşekkürler. 

Gönderildi : 26/01/2012 01:03

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

n2k dosyasını alabilirsiniz.

C:\Documents and Settings\%username%\Application Data\Microsoft\Outlook

Gönderildi : 26/01/2012 01:22

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba bu işlem n2k dosyası ile sağlanmaktadır. Kullanmakta olduğunuz işletim sistemleri ve outlook versiyonları nelerdir? N2k pathleri işletim sistemine göre farklılık göstermekte olup bunlarında kopyalanması ve formattan sonra yeni profile kopyalanması durumunda aktif olmaktadır.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 26/01/2012 01:24

(@ErginUZUNDURUKAN)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

C:\Users\ERGIN\AppData\Roaming\Microsoft\Outlook\  klasöründen olabileceğini tahmin ediyordum ancak burada hangisinin olduğunu bilmediğimden bu klasörü yeni kurduğum windows sistemine atmadım. Diğer xml,srs ve dat dosyalarını almaya gerek yok sanırım sadece bu n2k dosyasını yenı sisteme atmam yeterli olacaktır. Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 26/01/2012 01:53

Paylaş: