Forum

Outlookta çalı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlookta çalışan Hotmail hesabındaki çook eski mailler...

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
2,464 Görüntüleme
(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

Outlookta eklediğim hesaplardan çok eskiye ait mailler zaman zaman geliyordu fakat gmail hesabı içinden 1.Durum \ Şu andan itibaren gelen postalar... kısmını seçtiğim zaman eski mailler değilde sadece yeni gelen mailler gelmeye başladı..

Fakat aynı durumu hotmail hesabının ayarlarında bulamadım. Dolayısıyla ispde tutulan çok eski mailler zaman zaman gelmeye devam ediyor. Silmediğimiz halde tekrar tekrar gelmeye devam ediyor. Outlook sürekli download halinde diyebilirim.(hotmailden silmek çözüm değil arşiv olarak kopyasının orda durması lazım)

Hotmaille ilgili bir fikriniz var mı? Gmaildeki aşağıdaki ayarları hotmailde nasıl yapabilirim?

Gönderildi : 16/10/2011 22:00

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Merhaba

Bildiğim kadarı ile hotmail' de böyle bir özellik yok ( yanlış biliyorsam düzeltin ), ancak bunu ben yaşamıştım ve mailleri silme çözüm oldu. Yani web ara yüzünden mailleri sildim, sonra silinmişlerdende sildim ve bunları bir daha hiç çekmedim.

Gönderildi : 17/10/2011 13:57

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

hotmaili gmaile forward edip gmailde bu ozelligi kullanmakta cozum olabilir sanırım

Gönderildi : 17/10/2011 14:09

(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba
Bildiğim kadarı ile hotmail' de böyle bir özellik yok ( yanlış biliyorsam düzeltin ), ancak bunu ben yaşamıştım ve mailleri silme çözüm oldu. Yani web ara yüzünden mailleri sildim, sonra silinmişlerdende sildim ve bunları bir daha hiç çekmedim.

Silmek çözüm fakat maile sonra ihtiyaç olursa diye saklamak istiyoruz.

hotmaili gmaile forward edip gmailde bu ozelligi kullanmakta cozum olabilir sanırım

Son ihtimal olarak bunu düşünüyordum ve büyük ihtimal öyle yapacağım.

Cevaplar için teşekkür ederim...

Gönderildi : 17/10/2011 22:10

Paylaş: