Forum

outlook 2007 arama ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2007 arama problemi

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
478 Görüntüleme
(@AliVURAL)
Gönderiler: 357
Honorable Member
Konu başlatıcı

merhaba,

windows 7 pro 32 bit üzerinde outlook 2007 kullanıyorum. inbox folder içindeykjen search alanında arama yapmak için bir kelime yazıyorum ve ara dediğimde hiç bir şey bulmuyor ve aşağıdaki mesajı veriyor.

"search results may be incomplete because items are still being indexed.click fore details....."

denetim masasından ilgili kısma girerek indexlemeyi yeniden oluştur dedim fakat bir fayda göremedim. sonrasında scanpst.exe' yi çalıştırdım yine fayda etmedi. 

bilginize, Ali. 

Gönderildi : 05/07/2011 13:30

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

Ali bey,

Çalışan yapıyı bozmadan başka bir kullanıcı hesabı ile test etmek amacı ile ikinci bir mail server bağlantısı oluşturup o hesap içerisinde test edebilirmisiniz arama işlemini? Eğer çalışırsa sorunlu mail bağlantı hesabını silip sonra yeniden oluşturup deneyebilirmisiniz?

Saygılarımla.

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/07/2011 00:47

(@AliVURAL)
Gönderiler: 357
Honorable Member
Konu başlatıcı

Ali bey,

Çalışan yapıyı bozmadan başka bir kullanıcı hesabı ile test etmek amacı ile ikinci bir mail server bağlantısı oluşturup o hesap içerisinde test edebilirmisiniz arama işlemini? Eğer çalışırsa sorunlu mail bağlantı hesabını silip sonra yeniden oluşturup deneyebilirmisiniz?

Saygılarımla.

Recep Bey,

öneri için teşekkürler ama işe yaramadı.

başka mail box kurdum. hatta yeni windows account açıp aynı database i oraya taşıyarak denedim yine olmadı.

Gönderildi : 06/07/2011 01:40

Paylaş: