Forum

Outlook 2010 da kiş...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2010 da kişilerde arama yaparken vurgu rengi gözükmüyor

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,430 Görüntüleme
(@eminsemihsahin)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar outlook 2010 da iki sorunla karşılaştım.ilki kişilerde bir arama yaptığımda arama yaptığım değer vurgu rengi gözükmüyor. arama seçenkelerinde seçtiğim halde gelen kutusunda vs arama yaptığımda vurgu rengi çıkıyor sadece kişilerde yaptığım aramada vurgu rengi gözükmüyor.

ikinciside gönderilmiş öğelerde arattığım bir kişi gönderdiğim maillerin dışında gelen kutundaki maillierde gözüküyor bu sorunları nasıl çözbilirim

Gönderildi : 20/05/2011 18:15

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba, windows search uygulamasini outlook kapali iken kaldirip tekrar yukleyin.

Ikincisi, gonderdiginiz mailler disinda gelen maillerde ayni grupta cikar, bu normaldir. 

Gönderildi : 20/05/2011 18:19

(@eminsemihsahin)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Cevap için teşekkür ederim serkan bey,dediğinizi yaptım fakat bir değişiklik olmadı fala search yaparken maillerde vurgu rengini gösteriyor ama

kişilerde arama yaptığımda vurgu rengi çıkmıyor bunu başka bir şekilde nasıl çözebiliriz.

Gönderildi : 20/05/2011 19:10

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Bu tip bir sorunla hic karsilasmadim acikcasi, yerinizde olsaydim bu ozelligin calistigi istemci ile kendi istemcim arasindaki farklara goz atardim.

Gönderildi : 22/05/2011 19:05

(@MuharremGOKTAS)
Gönderiler: 269
Reputable Member

Merhaba bizim yaşadığımız sorun ise kişilerde arama yaparken sonuç bulamaması. Var olan kişiyi arattırıyoruz sonuç yok. Search ayalarını kontrol ettim kaldırıp tekrar kurdum ama değişem birşey yok. Exchange hesabı oluşturup pop3 maili sildikten sonra olan bir durum bu.

Gönderildi : 09/06/2011 16:47

Paylaş: