Forum

office ve resimlerd...

Bildirimler
Hepsini Temizle

office ve resimlerde donma

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
369 Görüntüleme
(@Black_jackal)
Gönderiler: 27
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bilgisayarım Normal Bir Şekilde Çalışırken bir gün açtım bilgisayarı office belgelerini ve resimleri (.jpg vs) açarken donuyor 30 saniye kadar bekleyip sonra geliyor işin ilginç tarafı ağ kablosunu çıkartınca normale giriyor ağ kablosunu çıkarttım gayet hızlı kabloda sorun olabilir dedim kablosuz bağlandım yine aynı modemde sorun olabilir dedim başka bir firmaya gidip test ettim sorun aynı ağ ile bağlantı kurar kurmaz hem ağ bağlantılarına ulaşmak hem office ve jpg çeşitlerini açarken donuyor bilgisayar virüs taraması yaptım 4 5 virüs programı ile yine aynı ve herhangi bir virüs bulamadı sonra başka bir arkadaşımda aynı sorunu yaşadığını söyledi

Gönderildi : 04/05/2011 19:34

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Merhabalar

Bilgisayarınız ağ'a bağlı iken güvenli mod ile sisteminizi açınız  aynı problem devam etmektemidir.

Lütfen paylaşınız

Gönderildi : 06/05/2011 01:04

(@Black_jackal)
Gönderiler: 27
Trusted Member
Konu başlatıcı

Ağ'a Bağlı İken Denedim Ağ Desteği İle Güvenli Modda Açtım Aynı Sorun Devam Ediyor Bir Kaç Kulaktan Kulağa Bir sözler Duydum Ama Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Microsoftun Güncellemelerinden Kaynaklanan Bir Sorun Diye Duydum Benim Haricimde Bazı İş Hanları da Karşılaşmış Bu Sorunla Ama Sorunun Çözümünü Bulamadım

Gönderildi : 13/05/2011 14:39

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Böyle bir durum olsaydı, Microsoft tarafından bir açıklam yapılırdı. Kullandığınız 3.party bir program yada registrdeki bir sorun sebep olabilir. registry mechancic yada system mechani tarzı bir spyware ile taram işlemini yaparmısınız.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 16/05/2011 02:47

Paylaş: