Forum

Sadece Office 2007 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sadece Office 2007 Update kapatma

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
2,226 Görüntüleme
(@MetinKilincarslan)
Gönderiler: 92
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

istediğimiz zaman windows updates aça biliyor, kapata biliyor veya updateler görüntülesin ama yükleme seçimini bana bırak gibi seçenekler kullanıcıya sunuluyor. Buna benzer Office 2007'de de update seçeneklerin olduğu bir manager kısmı yokmudur. istediğimiz zaman windows updatelerin dışında sadece office updateleri disable etmek istiyorum. kullanmış olduğum office sürümü 2007 dir. Normalde Denetim Masanda Windows Automatic kısmında her ikisini birden office ve windows updateleri kapata biliyoruz veya açabiliyoruz ama ben sadece office disable edip gerekirse açmak isyorum.

Saygılar, 

Gönderildi : 13/02/2011 00:06

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Bu kısıtlamayı kaç pc için yapmak istiyorsun?

Gönderildi : 13/02/2011 00:31

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba arkadaşlar,

istediğimiz zaman windows updates aça biliyor, kapata biliyor veya updateler görüntülesin ama yükleme seçimini bana bırak gibi seçenekler kullanıcıya sunuluyor. Buna benzer Office 2007'de de update seçeneklerin olduğu bir manager kısmı yokmudur. istediğimiz zaman windows updatelerin dışında sadece office updateleri disable etmek istiyorum. kullanmış olduğum office sürümü 2007 dir. Normalde Denetim Masanda Windows Automatic kısmında her ikisini birden office ve windows updateleri kapata biliyoruz veya açabiliyoruz ama ben sadece office disable edip gerekirse açmak isyorum.

Saygılar, 

Windows Update'i Microsoft Update'e yükselttiğinizde Office ile ilgili güncellemeler ayrı ayrı listelenir.

Office2007SP2

Siz de bundan dilediklerinizi günceller, dilediklerinizi güncellemezsiniz.

Ayrıca bahsetmiş olduğunuz office 2007 update'leri için toplu disable-enable işlemi için de Windows Update ayarları sayfasındaki aşağıdaki resimde görülen ayarı yapabilirsiniz.

Gönderildi : 19/02/2011 16:36

Paylaş: